0%

Прогрес

Тизерні мережі у 2023 році: що це та як вони працюють? + 2 кейси від Space Profit Team

27.04.2023

927
0

Тизерні мережі у 2023 році: що це та як вони працюють? + 2 кейси від Space Profit Team

З розвитком технологій та Інтернету відкриваються нові можливості для бізнесу в онлайн-середовищі. Одним з ефективних інструментів просування товарів та послуг є тизерні мережі.

Тизерна мережа це рекламна мережа, яка дозволяє показувати рекламу на різних сайтах та платформах в маленькому форматі зображень та заголовків. Рекламні блоки, що показуються на сторінках, можуть виглядати як новина, запрошення до дії, цікава стаття чи довідка.

Разом із нашими друзями, командою Space Profit Team, розібрали тему тизерок на атоми.

Приклади тизерних оголошень

Тизерна реклама зазвичай складається з заголовка, зображення та короткого опису продукту або послуги. Її формат схожий на статті або новини, які публікуються на сайтах. Така реклама може бути розміщена на різних ресурсах, які пропонують рекламні послуги, таких як рекламні мережі, соціальні мережі, вебсайти, новинні портали, і т.д.
Окрім того, щоб досягти максимального ефекту від тизерної реклами, необхідно зосередитись на відповідності оголошень та лендінгів. Лендінг повинен мати відповідність темі реклами, бути легко зрозумілим та інформативним, а також мати яскраві елементи для залучення уваги.

Також, важливо визначити цільову аудиторію та підібрати релевантні тизерні мережі для рекламування продукту або послуги. Для цього можна скористатись додатковими інструментами, які допоможуть підібрати потрібні мережі.

Як працюють тизерні мережі?

Тизерні мережі працюють на основі аукціону, де баєри можуть придбати рекламний блок, який буде показуватися на різних сайтах та платформах. Рекламні блоки демонструються користувачам, які відповідають певним критеріям таргетингу, таким як вік, регіон, інтереси та інше.

Під час роботи з тизерними мережами баєри можуть вибрати медіаформат, який найкраще підходить для їхньої рекламної кампанії. Також вони можуть встановити бюджет кампанії та ціну за клік, щоб контролювати витрати.

Переваги використання тизерних мереж

Тизерні мережі мають кілька переваг для рекламодавців. Перш за все, це можливість розміщення реклами на різних сайтах та платформах, що забезпечує велику аудиторію та підвищує можливість конверсії.

До переваг тизерних мереж можна віднести:

  • Менша кількість банів акаунтів. Якщо ви працюєте з тизерними мережами в сірій ніші, більшість з мереж при порушенні правил в роботі з лендінгами просто відхилить ваш лендінг або креатив, але не заблокує весь акаунт відразу.
  • Більша кількість різноманітних тизерних мереж. На ринку представлено багато різноманітних мереж, які поділяються за тематиками сайтів, гео. На багатьох з них підходи будуть відрізнятися, як і якість трафу. Тому варто тестувати, тестувати та ще раз тестувати. Іноді місцеві локальні сітки будуть показувати значно кращі результати ніж всім відомі популярні мережі.
  • Наявність персональних менеджерів. Ще великою перевагою є привʼязка персонального менеджеру до кабінету, який буде оперативно й ефективно відповідати на ваші запити. Менеджер — друг арбітражника, тому він так само зацікавлений в успішності його РК.
  • Ручна оптимізація рекламних кампаній. Якщо ви володієте аналітичними здібностями, то цей пункт для вас буде великою перевагою. В тизерних мережах є безліч показників, за якими ви можете оптимізувати РК. Серед них: оптимізація по креативах, майданчиках, девайсах, способах підключення, гео та регіонах і т.д.
  • Самостійний пошук звʼязок конкурентів. З досвідом ви вже будете орієнтуватися і знаходити рекламні блоки на сайтах, які співпрацюють саме з вашими тизерними мережами. Тому вам нічого не заважає просто зайти на сайт і подивитися, що крутять ваші конкуренти. Іноді “запозичення” крео у конкурентів приносить доволі непогані результати.
  • Відсутність витратних матеріалів.Тут перевагою виступає відсутність великої кількості аккаунтів, як це є, наприклад, у Facebook чи Google, їх не потрібно фармити та прогрівати. Якщо ви не порушуєте правил модерації РК, то акаунти можуть жити роками без банів.
  • Робочі звʼязки живуть довше. Якщо знайти свій підхід, який працює і дає необхідні результати, ця звʼязка може жити не один місяць. При правильній оптимізації ви отримуєте робочу кампанію, яка наливає вам в плюс і потребує мінімум зусиль. Так само ви можете цю звʼязку переносити на інші гео та інші тизерні мережі.

Також важливо пам’ятати, що тизерна реклама не підходить для всіх бізнес-секторів та продуктів. Ця форма реклами частіше використовується для нутри, фінансів, товарки або новинних форматів.
Наведемо декілька порад від медіабаїнгової команди “Space Profit Team”, які можуть допомогти баєрам-початківцям створити ефективну тизерну рекламу.

  • Зверніть увагу на заголовки. Заголовки є ключовим елементом тизерної реклами, оскільки вони є першим елементом, який бачить цільова аудиторія. Заголовок має заінтригувати, попасти в “біль” потенційного клієнта. 
  • Використовуйте клікабельні тизери. Намагайтесь своїм тизером максимально привернути увагу та зацікавити цільову аудиторію. Також часто баєри користуються GIF-форматом тизерів, використовують різні стрілочки, зум картинок чи рамки, що миготять.

Недоліки тизерної реклами

А тепер розберемо недоліки тизерних мереж.

  1. Обмежений обʼєм порівняно з Facebook i Google. До основних недоліків тизерних мереж слід віднести менший обʼєм трафіку порівняно з іншими джерелами. Це повʼязано з тим, що тизерка в основному розміщується на різних тематичних сайтах, форумах, новинних порталах. Тому це відсіює певну частину аудиторії, яка ті ж новини чи форуми читає в соціальних мережах.
  2. Банерна сліпота. Це також є проблемою тизерних мереж через те, що на різних сайтах постійно є рекламні блоки, які дуже приїдаються аудиторії. Тому часто можна спостерігати таке явище, як банерна сліпота (або банерний шум) — явище, за якого відвідувачі вебсайту свідомо чи несвідомо ігнорують інформацію, що нагадує банери. Тому баєрам доводиться постійно вигадувати способи привернення уваги до свого оголошення різними методами.
  3. Висока конкуренція. Хоч загалом команд чи соло баєрів, які займаються цим джерелом трафіку, набагато менше ніж в мейнстримних Facebook i Google, але внаслідок того, що ринок більш щільний в тизерних мережах, конкуренція значно вище.
  4. Ручна оптимізація. Цей пункт можна віднести як до плюсів, так і до мінусів. Якщо ви не любите роботу з великим обсягом інформації, купою різних показників і статистикою, тоді цей пункт для вас точно стане вагомим недоліком тизерних мереж.
  5. Аналітика.Якщо ви соло-баєр чи невеличка команда, тоді вам буде складно з налаштуванням аналітики з різних сіток. Це займає час і потребує не поглиблених, але все ж технічних навичок і розуміння як передача даних працює.
  6. Поповнення акаунтів. Також нюансом в роботі з тизерними мережами є робота з балансами акаунтів. Потрібно слідкувати, щоб на балансі була достатня сума коштів для безперебійної роботи РК. Також на деяких сітках поповнення облікового запису займає певний час, особливо це стосується партнерських акаунтів.
  7. Економіка. Також вагомим мінусом тизерних мереж є менші ROI порівняно з іншими джерелами трафіку. Це спричинено часто великим CPC та нижчим CR’ом.

Кейси від команди Space Profit Team по роботі з тизерними мережами

Перший кейс: Money Amulet на Мексику

Гео: Мексика
Оффер: Money Amulet
Тизерна мережа: Mgid/Adskeeper
Період зливу трафіку: 04.05.2021 – 03.06.2022
Спенд: $44 598
Дохід: $67 181
Прибуток: $22 582
ROI: 50%

Приклади креативів:

Заголовок оголошення: En 2022, estos 3 signos obtendrán mucho dinero en México.

Заголовок оголошення: Astrólogos: En 2021 el dinero caerá del cielo a estos 3 signos

Лендінг перероблений чат з СНД, замінили на локальну зірку:

Другий кейс: Нутра (суглоби) на Алжир

Гео: Алжир
Оффер: Clareene (суглоби)
Тизерна мережа: Mgid/Engageya
Період зливу трафіку: 08.09.2021- 01.12.2021
Спенд: $1 078
Дохід: $3 077
Прибуток: $1 999
ROI: 185%


Приклади креативів:

Заголовок оголошення: تعاني من ألم المفاصل؟ هناك علاج منزلي بسيط!

Заголовок оголошення:سوف يزول الألم في المفاصل إلى الأبد

Лендінг теж перероблений відомий підхід з СНГ, Латаму:

Висновки

У 2023 році тизерні мережі залишаються ефективним інструментом для просування товарів та послуг в Інтернеті. При достатньому вмінні та скрупульозному підході до лендів та креативів, можна заробляти непогані гроші. Це джерело не рекомендуємо, якщо ви новачок в арбітражі та лише починаєте свій шлях.

Коментар

0

    На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш