Про проєкт

CPADOKукраїноцентричне онлайн-медіа про заробіток в digital та affiliate, створене для цивілізованої частини світу (руzzня, сорян). 

Саме тут ви знайдете актуальні гайди, кейси, інтерв’ю та відповіді на питання щодо:

  • арбітражу трафіку та SEO
  • електронної комерції 
  • криптопроєктів та трейдингу
  • розробки програмного забезпечення та застосунків 
  • веб-дизайну… та багато чого іншого з цифрового світу.

Яка мета?

Створення дійсно цінної спадщини та спільноти, які надихатимуть українців будь-якого віку на нові звершення вдалими (і невдалими) прикладами та застерігати від помилок, а залучені нами експерти підкажуть нові шляхи, які допоможуть подолати наступну вершину у розвитку, не втрачаючи при цьому жаги до нових знань.

Ми хочемо жити в країні, де люди не просто роблять свою справу, а розвиваються, ставлять цілі та завзято досягають їх, знаючи, що для української нації немає нічого неможливого і вона націлена суто на творення.

А що по цінностях?

  • Максимальна віддача справі, яку робимо 

Головний акцент завжди робимо на якості. Ба більше, навіть якщо дехто тишком «мотає на вуса» і цупить наші ідеї, ми не є прихильниками бігу поперед батька у всім відомому напрямку, аби швидше палати у тестовому режимі🔥😉. Жодних матеріалів на «відвали аби було». Докладаємо всіх зусиль, щоб не тільки корисно, але й цікаво.

  • Деокупація україномовним контентом

Допомога українській спільноті в деокупації решти інформаційного простору, надаючи практичні інструменти для досягнення бажаних результатів.

  • Повага

Сповідуємо саме таке ставлення до аудиторії та партнерів.

Знаємо свого читача, бачимо, що йому дійсно цікаво, і постійно вдосконалюємо контент, аби він приносив ще більше користі. Не розкидаємося необґрунтованими заявами про «найкраще» медіа у сфері із «гарантованими» сотнями тисяч переглядів. За нас краще скажуть саме наші читачі.

  • Розвиток

Зважаючи на динамічність розвитку галузей, про які пишемо, команда Cpadok.media не гає часу та не обмежується однією чи трьома, завжди перебуваючи в пошуках нового та цікавого для читача.

Долучайтеся до створення спадку українського та міжнародного аффілейт-маркетингу, IT і всього, на чому можна заробляти в digital та ніколи не бійтеся експериментувати задля себе, пращурів та нащадків.

Соціальні мережі