0%

Прогрес

Гайд-кейс: Як лити гемблінг з трансляцій в TikTok на тисячі $$$

15.05.2023

1678
0

Гайд-кейс: Як лити гемблінг з трансляцій в TikTok на тисячі $$$

Інформації та кейсів щодо зливу трафіку за допомогою стрімів у TikTok майже немає. Тож команда Gemblhub поділилася з нами власним досвідом роботи саме у такий спосіб.

Для когось наведена у цій статті інформація може стати відкриттям та спонукати на початок зливу зі стрімів на гемблінг.

Нижче публікуємо історію зі слів Сергія, співзасновника команди.

Коротенький спойлер: Редакція Спадок.медіа підготувала детальний огляд партнерської мережі Traffer, яку пізніше заснували двоє героїв цього кейсу, та додала її до переліку гемблінг-парнерок. Тестові капи мінімальні або взагалі відсутні, виплати без холду та інші цікавинки.

З чого все почалося

Це був 2020 рік, коли першобіли могли складати $25, не було холдів, Meta ще була Facebook, а TikTok працював без обмежень на території так званої росії.

У ті часи я купував трафік у багатьох вебмайстрів та робив виплати без холдів.

Ба більше, купував трафік виключно з Facebook, але «сарафанне радіо» добре працювало і до мене приходили нові вебмайстри, які заливали з різних джерел. 

Одного разу мені написав хлопець, запропонувавши залити трафік з TikTok. Тоді я подумав, що це черговий скамер, який заливає «схеми», а потім буде плакати та вимагати виплату. Але я помилявся.

Він розповів, що є блогером та буде заливати через стріми з власного облікового запису. Я видав йому посилання та запустили траф. З першої трансляції не було ніяких результатів, не зважаючи на те, що кількість глядачів була немалою.

З другої спроби пішли реєстрації та навіть «впало» кілька депів. Після чого цей стрімер зібрався духом та я ох*їв… офігів, Валєра, я офігів.

На третій день він налив 50+ депозитів з московії.

Я додатково перевірив цей трафік на предмет фроду та схем, але нічого такого не виявив. Якість була на висоті та я вирішив також спробувати залитися саме зі стрімів у TikTok. Схема була простою та не вимагала додаткових інвестицій та надскладних маніпуляцій. Потрібен лише акаунт з 1 000 підписників, заточений під гео, з яким плануємо працювати, та телефон для трансляції стріму з ігровим рахунком.

Тож я запустив свій перший стрім, сидів та спілкувався з аудиторією та крутив слоти впродовж 1-3 годин. Побачив, що глядачам було цікаво дивитися, як я зливаю кошти та вношу великі суми. Їх брав азарт та вони переходили за посиланням в описі профілю.

Додаю скріни з особистого кабінету платформи рекламодавця по моїх тестових проливах. Повторні депозити летіли майже одразу, що свідчило, що трафік максимально живий. Далі я почав все це масштабувати.

Як лити стрімерський трафік на гемблінг. Арбітраж трафіку без вкладень

У вересні 2021 року з тим вебом, який лив зі стрімів, ми почали працювати в команді. Розхідні матеріали у нас складалися з акаунтів з 1 000 підписників та ігрових рахунків.

Наливали по 30+ FD кожного дня, але після чергового оновлення TikTok почалася хвиля банів за будь-яку демонстрацію слотів в прямому ефірі. Нетривалі тести допомогли знайти шляхи оминання цих тригерів.

Як ми оминали заборону TikTok стрімів зі слотами

Оминали нововведення та заборони платформи щодо демонстрації слотів наступним чином:

 1. Всі трансляції ми почали вести з iPhone;
 2. Налаштування на телефоні збивали до заводських;
 3. Налаштовували телефон на регіон США (обирали англійську мовою інтерфейсу, час та дату також підлаштовували під гео, реєстрували iCloud на американський орендований телефонний номер).
 4. Далі реєстрували iCloud під США;
 5. Використовували VPN під це гео;
 6. У трансляціях додавали наліпку «Пожертвування».

Все це давало змогу обійти бани на три дні. Менше з тим, якщо бан і ловили (що бувало доволі рідко), то це було лише на один день.

Разом з профітом зростала і команда

Ми вирішили розширювати команду та наймали людей для проведення стрімів. Також досконало продумали воронку.

Через те, що глядачам подобалось бачити великі виграші ми грали на слотах з підкрутом. Тобто, коли на кожне четверте-п’яте обертання випадав бонус або взагалі BIG WIN. Все це приправлялося правильними емоціями стрімера і забезпечувало стабільною кількістю FD.

Зі зростанням команди ми почали використовувати акаунти, які були зареєстровані з російських IP, купуючи їх у категорії розваг. На всю команду використовували лише один VPN. Працювали за такою схемою близько п’яти місяців.

Як лити стрімерський трафік на гемблінг. Арбітраж трафіку без вкладень

Буремний 2022 скоригував роботу зі стрімерським трафіком

У 2022  році TikTok призупиняє роботу на території московії, а трафік з цього гео більше не приймають. До того ж платформа знову викочує оновлення та повторюється ситуація з банами на три дні. На пошуки розв’язання проблеми ми витратили кілька тижнів.

Спосіб оминання був таким:

 1. Акаунти у TikTok реєстрували з IP США;
 2. Скидали налаштування на дефолтні;
 3. Налаштовували час, дату, мову та iCloud під США;
 4. AppStore реєстрували на гео бідлорусь;
 5. Використовували sim-карту США;
 6. Трансляцію запускали без посилання. Його розміщували вже тоді, коли трансляція залітала у рекомендації.

Щоб працювати за такою схемою, ми потребували власних якісних фарм-акаунтів. Але з ними було все просто:

 • Реєстрували профіль з VPN або проксі (США);
 • Давали добу на лежання;
 • Заливали 3-4 відео;
 • Накручували ботів та видавали стрімеру.

Головною метою стрімера стало залетіти у рекомендації та розкачати акаунт. Коли стрімер запускав ефір, впродовж перших 5-10 хвилин на нього мали піти боти. Якщо боти є, акаунт хороший та точно залетить у рекомендації.

На які гео та як зливали далі

Почали лити на Казахстан, використовуючи ігрові акаунти з місцевою валютою та всіляко згадували слово «Казахстан» у трансляції, щоб скоріше попасти в рекомендовані.

Менше з тим, аудиторія була змішаною, тому доцільніше у таких випадках використовувати смартлінк, щоб не втрачати трафік, який залучається з інших гео.

Бани акаунтів були, але дуже рідко і лише на один день.

Цікаво: Також ми використовували проксіювання роутера, за допомогою якого створювали точки доступу через проксі різних гео. Але це вже інша історія. 🙂

Статистика та висновки

Для тих, хто досі вагається тестувати такий сорс, як стріми на гемблінг, додаю скріншоти статистики наших РК.

Як лити стрімерський трафік на гемблінг. Арбітраж трафіку без вкладень

Як лити стрімерський трафік на гемблінг. Арбітраж трафіку без вкладень

Як лити стрімерський трафік на гемблінг. Арбітраж трафіку без вкладень

Середній розмір ставки на Казахстан у нас складав $30 з повторними депозитами 150-200%.

А ось такі показники були майже на кожній трансляції, яка залітала в рек:

Як лити стрімерський трафік на гемблінг. Арбітраж трафіку без вкладень

А це робоче місце арбітражників-стрімерів, які заробляють, просто відкручуючи слоти на ігрових акаунтах.

Як лити стрімерський трафік на гемблінг. Арбітраж трафіку без вкладень

У 2023 році вже вийшло чергове оновлення у TikTok, але методи оминання не відрізняються від тих, які наведені вище. Лише треба робити більший акцент на якість акаунтів.

А з тим самим вебмайстром, який показав мені, що з трансляцій в TikTok реально можна витискати чималі об’єми навіть у 2023 році, ми заснували власну партнерку Traffer Partners. Приймаємо трафік не тільки з трансляцій, але і схем, Facebook + застосунки, UAC та багато іншого. До того ж у нас немає холдів!

Всім бажаю профіту! Не заробляє лише той, хто нічого не робить та боїться тестувати нове.

Коментар

0

  На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш