Кращі джерела трафіку для нутра-офферів
Якщо ви вирішили для себе заробляти арбітражем, зливаючи на нутра-оффери, монетизувати можна практично будь-яку нішу. Головне — орієнтуватися в темі, знати підхід до цільової аудиторії та приділити максимум уваги вибору релевантного сорсу під ГЕО.
Пропонуємо розглянути ключові джерела саме для таких офферів, які протягом тривалого періоду не залишають ТОПи і приносять доволі непоганий прибуток багатьом вебам та арбітражникам.
Що з асортиментом, чумак?😎
Нутра — це переважно біологічно активні харчові добавки, вітаміни та їх комплекси, креми й гелі. Найпоширенішими, та такими, на які завжди є попит, традиційно вважаються засоби для схуднення, спреї та мазі від грибка, препарати для суглобів.
Для таких офферів підійдуть майже всі джерела трафіку, які дозволені рекламодавцем. Однак найвигіднішими рекламними майданчиками вважаються тизерні мережі, TikTok, Facebook та Google. Розберемо кожне із цих джерел детальніше.
Тизерні мережі
Найдавніше та бюджетне джерело трафіку. У тизерках використовується класичний підхід, який завжди буде актуальним: виклик емоцій за допомогою яскравої картинки та клікбейтного заголовка.
Просування нутри через тизерну рекламу — це класика арбітражу. Такі оголошення миттєво впливають на почуття користувача, як український «Нептун» у крейсер «Москва», обіцяючи швидке звільнення від проблеми. Без особливих зусиль та витрат.
У тизерній рекламі чудово заходять тексти з інтригою та шок-контентом. Можна використовувати як статичні зображення, так і GIF. Зазвичай у тизерних мережах відсутні модерація та обмеження по вертикалях. Тож публікувати оголошення можна без проблем.
Аудиторія тизерної реклами доволі широкою. Однак, як правило, це старше покоління з категорії 40+. Люди у віці найчастіше клацають на оголошення з гучними заголовками. А також частіше замовляють подібні засоби, наприклад, від псоріазу чи болю у суглобах. Щоб остаточно зрозуміти підхід до ЦА, просто подивіться, які газети й журнали пропонує передплатити славетна «Укрпошта» у категорії «Охорона здоров’я. Медицина».
Які є переваги тизерної реклами:
- найдешевший трафік;
- прості налаштування;
- відсутність суворої модерації;
- високі показники переходів.
Однак є й недоліки:
- безліч ботів;
- невелика кількість налаштувань таргету;
- нижча конверсія з кліку на купівлю порівняно з конверсією переходів.
Вдаватися до роботи з тизерками варто тоді, коли оффер розрахований на широкий загал. Дехто вважає, що тизерки давно стали неефективними. Проте чимало арбітражників продовжує успішно їх використовувати.
Соціальні мережі — ефективний спосіб отримати ліди в нутра вертикалі. Тут можна знайти ЦА майже з будь-якого куточка світу, де є інтернет.
У Facebook — це жителі Америки, Азії, Європи та Африки.
Переваги FB:
- безліч параметрів націлення;
- платоспроможна ЦА;
- зручні статистика та аналітика проведених кампаній;
- величезний трафік та широкий ГЕО-діапазон.
Недоліки:
- жорстка модерація;
- незручний інтерфейс самої соцмережі;
- необхідність використовувати клоаку у сірих офферах.
Але головна перевага конкуренція. Адже далеко не кожен арбітражник наважиться обрати такий шлях.
TikTok
Чудово підходить для нутри. Однак тут доведеться багато тестувати різні підходи та часто міняти креативи. Останні в ТікТоці живуть недовго.
Добре заходить нативна реклама. Наприклад, згадка про продукт або наочна демонстрація. Також аудиторія добре відгукується на свіжі та незаїжджені оффери. Якщо товар тільки-но вийшов на ринок, TikTok дозволить вичавити з нього максимум.
Основна ЦА платформи – молодь віком від 18 до 34 років. Переважно жінки.
Є кілька типів рекламних оголошень:
- In-feed Native Video. Відеоролики тривалістю 5-60 секунд. Показується у стрічці.
- TopView. Відео не довше 60 секунд. Відтворюється одразу після того, як користувач відкрив додаток.
- Hashtag Challenge. Особливий формат, який використовується TikTok-ом. Це челендж, який запускається брендом. Користувач має зняти тематичне відео та опублікувати його у себе, використовуючи хештег компанії. Банер бренду, який почав челендж, відобразиться у пошуку разом із хештегом;
- Brand Takeover. Теж показується під час входу до додатка. Включає два різні формати: 3-секундне зображення або відео від 3 до 5 секунд.
Деякі оффери бажано заливати через клоаку. Наприклад, засоби для схуднення. Все через те, що TikTok таке не любить і вважає небезпечним. При цьому навіть застосовуючи клоаку, не варто робити акцент на гучні заклики до різкого схуднення. За таке акаунт легко відлетить у бан назавжди. Необґрунтовані обіцянки та гарантування результату також використовувати не можна.
Контекстна реклама Google
Тут також можна отримати багато трафіку.
Є два основні види реклами: банери на веб-сайтах та пошук.
Для нутри вигідніше вибирати контекст на сайті, оскільки подібні банери дають непогану конверсію. Аудиторія добре з ними взаємодіє.
Головна перевага контексту в тому, що система сама автоматично вибере релевантний майданчик для розміщення реклами. Алгоритми у таких системах швидко навчаються і добре визначають оптимальні варіанти.
Однак важливо пам’ятати, що в цьому джерелі не можна рекламувати адалт-оффери та мисліди.
Як обрати оффер та джерело
Вибираючи оффер, варто враховувати такі параметри:
Тематика. Краще працювати з тією, яка вам знайома і в якій ви більш-менш орієнтуєтесь.
Актуальність. Не всі оффери актуальні та мають попит. Це потрібно перевіряти. Тому, перш ніж запускати кампанію, рекомендується провести A/B-тестування. Це дасть зразкове розуміння, який прибуток принесе реклама.
Сезон. Деякі оффери мають попит у певні сезони. І щоб вичавити максимум, потрібно постаратися потрапити в струмінь. Так, засоби від псоріазу та грибка найбільш затребувані влітку, коли люди носять відкритий одяг та взуття. Також у літній період добре заходять засоби від варикозу. Щодо засобів для схуднення, то їх варто просувати навесні – коли люди замислюються про підготовку тіла до літа. Існують і товари поза сезонами. Наприклад, препарати від гіпертонії.
Географія. Від цього частково залежить вартість рекламної кампанії. Наприклад, важливо мати на увазі, що у Tier 1 і Tier 2 велика конкуренція та висока вартість ліда. Також не зайвим буде оцінити обсяги ЦА за вибраним гео. Це дозволить приблизно визначити, скільки можна заробити.
Якість лендингів. Всі зусилля можуть стати марними, якщо людина клацне на рекламу і побачить перед собою сайт, що довго завантажується або поганий лендинг з підозрілим контентом.
Тренди. Важливо відстежувати, що зараз перебуває у тренді й має попит. Свіжі оффери часто дають хороші відгуки та відмінний прибуток.
Що саме крутять зараз, можна дивитися в спай-сервісах. Так знижується ризик потрапити на вже вичавлений оффер, який набрид аудиторії.
Визначившись із оффером, потрібно подивитися, трафік з яких джерел дозволений рекламодавцем. А також яке джерело краще для того чи іншого ГЕО.
Якщо використовувати джерела, описані вище, можна вийти в плюс із такими товарами як препарати від діабету та гіпертонії, засоби для суглобів, а також загалом із тематикою здоров’я.
Непогані результати дають оффери із засобами для схуднення та омолодження. Якщо є досвід та успішні зв’язки, можна протестувати та адалт-тему.
Кілька порад для гарного фіналу
Працюючи з нутрою, варто брати до уваги деякі нюанси:
- Потрібно експериментувати із різними ГЕО. Сфера здоров’я/краси схильна до трендів. Тож є шанс знайти країну, де ще день тому ви навіть не подумали б крутити оффери.
- Важливо підбирати перевірені партнерки. Краще віддавати перевагу старожилам, які протягом багатьох років працюють на ринку.
- Якщо ви новенький у цій справі, працювати з нутрою краще починати з Tier 3. І лише набравшись досвіду – переходити до більш платоспроможної аудиторії з Tier 1 і 2. До речі, про характер ЦА: у країнах Tier 1 і 2 краще підбирати оффери, розраховані на консервативних людей віці, а в регіонах Tier 3 – дивитися у бік молоді.
CPADOK описав найпопулярніші джерела для нутра. Що саме віддати перевагу — визначати лише вам. Головне — якісно проводити різні тести, а також шукати найбільш ефективні зв’язки. Крім того, варто пам’ятати, що сфера краси та здоров’я є універсальною сферою. Тому тут можна вивести на прибуток практично все.
Коментар
На цій сторінці немає коментарів.