0%

Прогрес

27.06.2023

826
0

Прямий рекламодавець та партнерка Terra Leads: приватні оффери, безліч інструментів, власні call-центри та виробництво

Terra Leads – партнерська мережа, прямий рекламодавець у вертикалі нутра-офферів. Мережа заснована українцями та успішно функціонує на афіліативному ринку з 2017 року, даючи своїм партнерам можливість заробляти на офферах категорії: краса та здоров’я, дієта.

Що пропонує Terra Leads своїм партнерам

Партнерська мережа Terra Leads є прямим рекламодавцем з великою кількістю in-house офферів та має власні виробничі потужності й мультигео call-центр.

Terra Leads, огляд, відгуки та опис партнерки

Для арбітражних команд та соло, які працюють з великими об’ємами трафіку, колектив партнерки лише за місяць готовий розробити приватний оффер, заздалегідь протестувавши кілька варіантів продукції. R&D відділ намалює варіанти пакування, протестує їх (також веби можуть власноруч протестувати конверсію), та виявить варіант з найвищими показниками конверсії. Ба більше, Terra Leads випустить, зареєструє та доправить продукт у необхідні гео, відкривши доступ до оффера лише для того вебмайстра або команди, для якого був розроблений продукт.

Партнерка надає доступ до більш як 3000 офферів по всьому світу. Також вебам пропонують велику кількість інструментів, які покликані полегшувати розв’язання робочих задач арбітражників та підвищувати ROI:

 • CRM власної розробки;
 • АPI;

Terra Leads, огляд, відгуки та опис партнерки

 • Прив’язка доменів;

Terra Leads, огляд, відгуки та опис партнерки

 • Вбудований трекер власної розробки, через який можна прокидувати постбеки/UTM-мітки та пікселі, відстежуючи всю статистику в особистому кабінеті на платформі Terra Leads;

Terra Leads, огляд, відгуки та опис партнерки

 • Власний сервіс для перевірки банів доменів у Facebook.

Terra Leads, огляд, відгуки та опис партнерки

Персональні менеджери відповідають швидко та залюбки підкажуть, на які оффери та гео варто лити саме зараз та допоможуть у розв’язанні певних технічних моментів.

Гео та моделі оплати

В партнерці представлені оффери, орієнтовані на аудиторію країн Європи, Латинської Америки, Середньої та Центральної Азії та Океанії. Також регулярно додаються нові пропозиції та відкриваються нові перспективні гео.

У TerraLeads переважають оффери, виплати за якими здійснюються за CPA-моделлю. Але також присутні доволі цікаві SS-пропозиції з приємними для арбітражників умовами.

З яких джерел Terra Leads приймає трафік

Зазвичай партнерська мережа та прямий рекламодавець Terra Leads приймає трафік з таких сорсів, як: SEO, Facebook, Native Ads, Google Ads. Менше з тим, якщо арбітражна команда або соло-веб мають експертизу та знаються на решті джерел, такий трафік також приймають, але за попередньою домовленістю. Тому варто написати персональному менеджеру в Telegram, Skype, e-mail, або створити тікет через особистий кабінет на платформі партнерської мережі. 

У разі виявлення спроб налити фрод та мотивований трафік, партнерські відносини з такими вебмайстрами та арбітражниками припиняються, а доступ до особистого кабінету блокується.

Terra Leads, огляд, відгуки та опис партнерки

Реєстрація, особистий кабінет та оффери

Для реєстрації на платформі Terra Leads слід заповнити коротку форму, зазначивши email, пароль та контакти.

Terra Leads, огляд, відгуки та опис партнерки

Після подання заповненої форми, процедура реєстрації завершується через перехід за посиланням, розмішеним в e-mail.

Головною сторінкою особистого кабінету вебмайстра є вкладка “Dashboard”, на якій наведена актуальна статистика за всіма рекламними кампаніями, перелік топових нутра-, white hat-, нещодавно додані оффери та новини. На графіку відображена загальна статистика лідів та підтверджених заявок за певний період (день, тиждень, місяць).

Terra Leads, огляд, відгуки та опис партнерки

Тут же є контактні дані персонального менеджера.

Інформацію щодо лідів можна відстежувати за допомогою зручних фільтрів у вкладці “Leads”. Всі звіти можна експортувати у форматі .csv.

Terra Leads, огляд, відгуки та опис партнерки

Максимально деталізовані статистичні дані відображаються у вбудованій CRM системі в розділі “Statistics”.

Terra Leads, огляд, відгуки та опис партнерки

Зробити вибірку даних можна за такими параметрами, як:

 • Оффер;
 • Країна;
 • Сегмент гео;
 • Потік;
 • Лендинг;
 • Прелендинг;
 • Тип офферу;
 • Категорія продукту;
 • Наявність UTM-міток;

Terra Leads, огляд, відгуки та опис партнерки

Створювати та переглядати перелік потоків можна у вкладці “Streams”.

Оффери

Повний перелік офферів, на які партнерка пропонує залучати трафік, наведений в однойменній вкладці. Скориставшись зручною системою фільтрів, партнери можуть впродовж нетривалого часу підібрати релевантний оффер.

Нагадаємо, що якщо оффера під окреме гео досі немає в партнерці, за запитом вебмайстра чи команди Terra Leads може розробити та доставити приватний оффер з найвищим показником конверсії в обраний регіон.

В картці кожного окремого оффера міститься вся інформація, яка потрібна для роботи з ним. В описі оффера наведено:

 • вартість для товару на лендингу;
 • розмір комісійної виплати арбітражника;
 • перелік заборонених джерел трафіку;
 • інформація про вік та гендер цільової аудиторії;
 • рекомендації по таргету;
 • лендинги/прелендинги;
 • актуальні новини про оффер.

Також створити новий потік можна безпосередньо в картці офферу.

На момент написання цієї статті найбільш популярними офферами з категорії “Краса та здоров’я” в Terra Leads були майже всесезонні in-house пропозиції:

 • Erectil (потенция);

Найкращі показники конверсії та викупу спостерігаються в Італії (79%), Греції (73%) та Хорватії (75%).

 • Keto Light (дієта та втрата ваги);

Найкращий апрув у таких гео, як: Італія (67%), Угорщина (67%), Чехія (65%).

 • OstyHealth (суглоби);

Найкращий відсоток підтверджених заявок в Італії (65%), Румунії (71%) та Іспанії (65%).

Спеціальні пропозиції

Окрім розробки персональних офферів, Terra Leads підготувала спеціальні пропозиції для свої партнерів у вигляді знижок на користування платними інструментами для роботи з трафіком, як-то трекери, рекламні мережі, spy-сервіси та ін.

ТerraStore: Магазин подарунків

Наливаючи трафік на певні оффери, партнери отримують не лише комісійні виплати, а й внутрішню валюту Terra Leads – T-coin’и, яку можна обміняти на один з цінних подарунків або ж віддати на благодійність та підтримку України. Чим більше лідів – тим більше T-coin’ів.

Також зараз партнерка проводить акцію, націлену на збір коштів на користь України – Cash Rally. В рамках акції, партнери наливають трафік і за кожен апрув отримують певну кількість акційних монет. Кожного місяця та за річними результатами будуть визначені переможці, які отримають від $2 000 до $25 000. Загальний призовий фонд складає понад $250 000. Ці кошти також можна буде перевести на потреби українців.

Правила акції прості: 

 • Заливаєте трафік на акційні оффери, отримуючи за кожен апрув 1 RaceCoin (*монети марафону);
 • За кожні 100 монет до першого числа кожного місяця купуєте лотерейні білети, які дають право участі в розіграші;
 • Наприкінці кожного місяця серед володарів RaceTicket розігруються призи: $2 000 + 1 перепустка у фінал марафону (3 місце), $3 000 + 2 перепустки (2 місце), $5 000 + 3 перепустки (1 місце). На решту учасників щомісячної лотереї чекають круті та потрібні подарунки.
 • Якщо станеш одним із фіналістів, наприкінці Cash Rally братимеш участь у перегонах за суперприз – $100 000.

Ба більше, перші три учасники або команди, які стануть лідерами за обсягом трафіку за підсумками року, отримають гарантований приз, поза загальним фондом: $10 000 + 3 перепустки у фінал марафону (3 місце), $15 000 + 4 перепустки (2 місце), $25 000 + 5 перепустки (1 місце).

Як вивести кошти з Terra Leads

Виплати в партнерці обчислюються в доларах США та здійснюються за запитом партнера. Холд діє лише для нових вебмайстрів. 

Вивести кошти можна банківським переказом, PayPal, Payoneer, Webmoney та криптовалютою.

Terra Leads — відгуки та висновок

Партнерська мережа Terra Leads працює на ринку партнерського маркетингу 5+ років та є надійним прямим рекламодавцем у ніші нутра-офферів. Наявність власних виробничих потужностей, call-центрів та логістичних ліній у більшості популярних та прибуткових гео дає можливість надавати вебмайстрам та медіабайєрам одні з найкращих умов на ринку.

Партнерка надає всі необхідні інструменти та знижки на топове програмне забезпечення від сторонніх сервісів для роботи з трафіком. Крім того, вебмайстри можуть донатити на допомогу Україні, а колектив Terra Leads зробить необхідні закупівлі та передасть їх тим, хто їх потребує.

95% всіх відгуків в Інтернеті про співпрацю арбітражників з цією партнеркою — позитивні. Тож не зволікайте — реєструйтеся, наливайте трафік на нутру по всьому світу та отримуйте одні з найкращих ставок на ринку.  

Інформацію про появу нових офферів, зміну умов та корисні публікації можна знайти в соціальних мережах Terra Leads:

Коментар

0

  На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш