0%

Прогрес

22.06.2023

241
0

Хто такий Swanker?

Swanker — це інтернаціональна аффілейт медіа-платформа з аналітикою та статистикою. Вертикаль crypto/forex. Born in Ukraine.

Що ти знайдеш на платформі:

  • Meetmarket із прямими оголошеннями від брокерів, нетворків та аффів;
  • Корисну стату;
  • Інструменти (готові креативи, платіжні рішення, підрядники, наприклад, можете знайти собі копірайтера, перекладача, інших спеців);
  • Партнерські хроніки.

Знайомство з платформою

Основні позначки:

  • Аффіліейт;
  • Брокер;
  • Нетворк;
  • Галочка верифікації означає, що аффілієйт був перевірений та підтверджений адміністраторами платформи.

Далі пройдемося по заголовках.

________________________________________________________________________

Стата

Найновіша стата у вигляді детальної таблиці з CR і GEO від брокерів і нетворків. Оновлюється щомісяця.

Натисни на будь-якого виконавця в таблиці, і ви побачите його сторінку в каталозі Swanker. Там ми зібрали найціннішу інформацію: хто вони, чим відомі, як працюють, як платять і звідки отримують трафік.

Натисни на воронку — і ви почнете завантажувати лендос, який фактично заробив конверсію.

Meetmarket

Міні-маркетплейс для аффілієйт компаній. Нетворки та брокери створюють запити щодо гео, на які ви хочете лити, вказують скільки потенційних лідів вони хочуть і з якою моделлю вони готові співпрацювати, а аффілієйти по черзі продають свої найпопулярніші гео об’єкти. Які-небудь питання? Почніть спілкуватися в один клік. Ви навіть можете прикріпити скріншот своєї статистики, ну, на випадок, якщо хтось запитає.

NB! Кожен може створити до 5 запитів Meetmarket одночасно. Ми рекомендуємо оновлювати їх кожні два тижні.

Маєш сумніви щодо того, чи варто тобі працювати з партнером з передоплатою чи післяплатою? Подивіться, чи є на них галочка верифікації. ЇЇ отримують тільки перевірені адміністраторами платформи партнери.

Додаючи свою компанію в каталог, переконайся, що всі поля заповнені. Якщо ти брокер або представник нетворкінгу, вказуй всі назви та посилання на сайти.

Аккаунти без заповненого профілю будуть сховані, і юзери більше не можуть бачити компанію в нашому каталозі. Якщо юзеру нагадують заповнити інформацію свого профілю, але нагадування ігнорують, аккаунт видаляється назавжди.

Тулзи

Готові креативи, прелендінги та лендоси. Все, що ти треба зробити, це прокрутити та завантажити ті, які вам подобаються. Якщо хочеш трохи персоналізувати, то можеш знайти підрядників на тій самій платформі — копірайтерів, дизайнерів та інших творчих людей.

Кейси та новини

Як підвищити конверсію, які інструменти використовувати, на які гео лити трафік — і багато іншого в нашому блозі. Оновлюється новими кейсами на регулярній основі. Усе підтверджено статою, графіками, прикладами та крео.

У розділі новин знайди останні новини про крипту, гайди та глибший погляд на внутрішню роботу брокерів і нетворків.

Реєструйся! Let’s make money together.

Коментар

0

    На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш