0%

Прогрес

Які підходи в нутра-вертикалі добре конвертять у 2023 році

30.06.2023

660
0

Які підходи в нутра-вертикалі добре конвертять у 2023 році

Хоча нутра є однією з вічних та прибуткових ніш в арбітражі трафіку, з плином часу більшість відомих всім підходів не дають бажаних CTR та конверсії.

Формат та підходи до креативів, лендингів, прелендингів багато в чому залежать від особливостей гео, на яке планує запускати свої РК вебмайстер чи арбітражник.

Тож гайда розбиратися, які саме креативи та лендинги дають найкращу конверсію сьогодні саме у ніші нутри. Тим паче, що ми отримали експертні коментарі щодо цієї темі від колективу партнерської мережі та прямого рекламодавця з українським корінням — Terra Leads.

До речі, зараз партнерка проводить акцію, націлену на збір коштів на користь України – Cash Rally. В рамках акції, партнери наливають трафік і за кожен апрув отримують певну кількість акційних монет. Кожного місяця та за річними результатами будуть визначені переможці, які отримають від $2 000 до $25 000. Загальний призовий фонд складає понад $250 000. Ці кошти також можна буде перевести на потреби українців.

Які є підходи в ніші нутри?

У кожного байєра є свої улюблені підходи, але ніхто не казав, що не більше не варто тестувати інші. Тож для початку слід зазначити, що найпопулярнішими та найвживанішими є такі підходи:

 • Зображення наслідків та симптомів хвороби;
 • Експертний та лікарський;
 • До та після;
 • Тизерний;
 • Графічний;
 • Новинний;
 • Товарний.

Які підходи в креативах та лендингах в ніші нутри традиційно дають високий CTR за найнижчою ціною?

Terra Leads:

 • У 2023 році себе добре показують прокли з лікарями. Включення докторів допомагає довести серйозність матеріалу та викликати у користувача трохи більше довіри. Крім того, лікар може трохи залякати відвідувача та переконати у необхідності негайної покупки засобу. Це також сприяє якнайшвидшому замовленню.
 • Рулетки на ленді або проклі додають азарту. Відвідувач відчуває, що він щось виграв, а ця знижка — тільки для нього. Це підвищує CTR.
 • Після рулетки бажано під’єднати таймер. Страх відвідувача, що він може втратити свою знижку, сприяє якнайшвидшому замовленню. Однак з часом на таймері можна поекспериментувати, тому що не кожному зручно саме зараз робити замовлення та приймати дзвінок.
 • Форма замовлення у вигляді медичної довідки може так само додати значущості та серйозності, особливо у поєднанні з інтерв’ю лікаря на сайті.

Нижче розберемо окремо кожен з підходів.

Зображення наслідків та симптомів хвороби

У цьому випадку в креативах робиться акцент на демонстрацію найтяжчих симптомів та наслідків або ускладнень, до яких може призвести хвороба, на лікування якої розрахований препарат.

До того ж ці наслідки необов’язково мають бути пов’язані суто з самопочуттям особи, яка є представником цільової аудиторії. Це можуть бути такі тригери, як розлучення з дружиною, ігнорування з боку осіб протилежної статі, зайві клопоти для родичів хворої людини тощо.

Що обов’язково має містити прелендинг, на який користувач потрапляє після того, як клацнув на крео з неприємним зображенням? Наприклад, на крео зображені величезні гельмінти або грибок нігтя.

Terra Leads:

Має бути лікар, який запевнить, що існують чудові шляхи розв’язання проблеми, а саме наш оффер. Ідеально використовувати знаменитих експертів, але це дуже ризиковано та може призвести до значних проблем. 

Експертний та лікарський

Ці два підходи багато в чому схожі, але є певні відмінності. Як Terra Leads вже зазначили раніше, головним елементом в експертному підході є зображення та згадка медичного працівника для підвищення довіри до оффера.

Але варто заздалегідь запитати у менеджера партнерки, чи дозволяється використання зображень лікарів, які реально існують в обраному конкретному регіоні.

Підходи в nutra-вертикалі, які добре конвертять у 2023 році

Лікарський підхід, який передбачає зображення на креативах пігулок, лосьйонів, гелів тощо, часто використовується у зв’язці з медичним, де є фото людини у білому халаті.

Якщо використовувати окремо лише лікарський підхід, конверсія буде значно нижчою. Але деякі арбітражники часто вдаються до хитрощів, демонструючи в креативах нестандартні способи лікування на кшталт, усунення больових симптомів геморою за допомогою саморобних супозиторіїв з додаванням крапель корвалолу. 🤯

Наскільки є правдивим твердження, що саме медичний підхід з використанням зображень медпрацівника на крео та прелендингу є найбільш дієвим у будь-якому гео та демонструє найвищі показники викупу?

Terra Leads:

Дійсно, присутність в промо лікарів підвищує довіру користувача. Фахівець нібито ділиться своїм досвідом та знаннями. Такий підхід забезпечить значно вищий конверт.

До та після

Перевірений впродовж багатьох років підхід, який краще використовувати лише в тизерних та рекламних мережах через те, що у Facebook такі крео в лічені хвилини баняться.

У промо демонструється результат, якого можна досягти, застосувавши оффер.

Якщо все ж таки арбітражник вирішив лити з FB, використовуючи цей підхід, варто в креативах застосувати асоціативний ряд. Наприклад, якщо зливаємо на оффер Keto Black для схуднення, на креативі можна розмістити зображення гарної сукні розмірів M та XXL.

Підходи в nutra-вертикалі, які добре конвертять у 2023 році

На які гео краще заходити у 2023 році з креативами у стилі «До/після» за умови, що арбітражник зливає трафік з Facebook, який жорстко модерує подібні зображення? 

Terra Leads:

Будь-яке гео, тому що скрізь є люди, що хочуть схуднути швидко і без зусиль. Інше питання — джерело та гео, в яких ФБ дає краще запускатися.

Тизерний

Цей різновид креативів не передбачає жодних конкретних даних про оффер та має на меті зачепити увагу користувача. Частіше за все використовуються шокові та неприємні зображення. Вартість кліку у такому за використання такого методу є відчутно меншою, ніж в інших підходах, а CTR — зашкалює. 

На креативах з тизерним підходом доцільно використовувати зображення екзотичних натуральних продуктів, які асоціюються зі здоровим способом життя. Або ж це можуть бути фото/відео використання звичних для гео продуктів не за цільовим призначенням. Наприклад, маска для обличчя з чайного гриба.

Підходи в nutra-вертикалі, які добре конвертять у 2023 році Підходи в nutra-вертикалі, які добре конвертять у 2023 році

Також чудово себе зарекомендували у просуванні нутри народні та “секретні” методи лікування певних хвороб. Через слабкий розвиток медицини в країнах Tier-3, такі крео дають одні з найкращих показників конверсії.

У яких гео підхід з використанням традиційних продуктів не за цільовим призначенням та народних методів лікування є найбільш актуальним?

Terra Leads:

Такий підхід можна використати для будь-якого гео: достатньо знайти креатив, в якому певний фрукт або овоч готують дуже незвичним способом. Наприклад смажать апельсин або варять ківі. Потрібно, щоб це впадало в очі та у відвідувача в голові постало питання: «Навіщо так робити?» Після цього він зробить клік та потрапить на сайт.

Графічний

Цей підхід забезпечує не такі добрі показники конверсії, як інші, але у Facebook такі крео значно легше проходять модерацію. Крім того, є певні регіони, у яких аудиторія звикла до такого типу зображень.

Підходи в nutra-вертикалі, які добре конвертять у 2023 роціПідходи в nutra-вертикалі, які добре конвертять у 2023 році

Новинний

Приклад новинного лендингу для нутра-оффера

Ще один підхід, який був перевірений багатьма арбітражниками та активно використовується у 2023 році. Потенційний лід бачить крео у якому згадується оффер у новинному форматі. Креативи краще оформлювати максимально схожими на місцеві медіа. Для цього можна використовувати ШІ та технологію deepfake.

Новинний підхід в креативах для нутриНовинний підхід в креативах для нутри

Лендинг також краще оформлювати таким чином, щоб він був схожий на новинний сайт.

Товарний

У товарному підході на крео демонструється сам оффер у зв’язці з коротким описом унікальної торгової пропозиції та властивостей. Такий підхід не завжди забезпечує високий CTR, але апрув та відсоток викупу значно вищі. ЦА одразу бачить потенційне розв’язання її проблеми та розуміє, що саме їй пропонується в промо.

Підходи в nutra-вертикалі, які добре конвертять у 2023 році

Чи доцільно у 2023 році розробляти складні маркетингові воронки для роботи з нутра-офферами. Можливо достатньо вміло комбінувати тизерний, новинний, товарний, медичний та інші традиційні підходи, аби заробляти ще більше?

Terra Leads:

Новий унікальний підхід завжди буде актуальним та може принести несподіваний результат. Тому потрібно робити більше тестів. Це допоможе краще зрозуміти, куди рухається ринок.

Ще кілька корисних порад

 • Заздалегідь дізнайтеся у менеджера партнерки чи рекламодавця, чи дозволено використовувати в рекламних кампаніях зображення, цитати та досвід відомих в гео локальних персонажів, зірок та лікарів.
 • На прелендингах варто завжди тестувати подачу інформації в форматі інтерв’ю, яке було дане популярному ЗМІ, або сторітелінгу за моделлю AIDA.
 • На креативах варто показувати зображення засобу та його застосування, але у такий спосіб, що точно заінтригує цільову аудиторію.
 • Навіть у тизерному та банерному форматі не варто завжди продавати оффер в лоб. Часом крео з асоціативними зображеннями показують конверсію, яка не гірша за ту, яка досягається більш агресивними підходами.

Новинний підхід в креативах для нутри

 • Приділяйте час на вивчення місцевого менталітету, гендерну та вікову сегментацію ЦА в обраному гео. У деяких країнах товари, які в інших регіонах орієнтовані суто на людей похилого віку, можуть цікавити 50% відсотків молодої аудиторії, або ж препарати, традиційно популярні серед жінок, доцільніше просувати саме на чоловіків (наприклад, в країнах, в яких суспільство живе за законами шаріату, чоловіки самостійно замовляють для дружин товари з категорії краси та здоров’я).   

Висновок

Навіть у 2023 році є безліч дієвих підходів до просування нутра-офферів, але для кращого ефекту варто їх поєднувати не лише в креативах, а й прелендингах/лендингах та інших етапах маркетингової воронки. Так можна запозичувати деякі елементи з інших вертикалей (наприклад, колесо знижок та бонусів на лендингу) та поєднувати форму замовлення у вигляді медичної довідки, експертні думки, та різноманітні соціальні докази з таймером на лендингу. Крім того, навіть перед запуском тестових  кампаній арбітражнику варто зібрати та проаналізувати інформацію про особливості менталітету, поточну ситуацію та місцеві тренди в гео, та пам’ятати, що в арбітражі на нутру немає лише одного дієвого підходу  — найбільший профіт часто захований у їх комбінації та регулярних тестах.

Висловлюємо окрему подяку Terra Leads за корисні поради для наших читачів. З детальним оглядом на цю партнерку можна ознайомитися за посиланням.

Коментар

0

  На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш