0%

Прогрес

Кейс: $14 957 профіту на нутрі у Латам гео за допомогою deepfake

04.07.2023

781
0

Кейс: $14 957 профіту на нутрі у Латам гео за допомогою deepfake

Всім привіт, на зв’язку команда Space Profit Team. Основною вертикаллю, з якою працює наша команда, є нутра. Тож ми вирішили поділитися зі спільнотою однією з наших весняних зв’язок на Латам. Особливість цієї зв’язки полягає в її свідченні про те, що використання технології deepfake в арбітражі трафіку може принести значний профіт.

Вертикаль: Нутра

Тематика: Діабет

ГЕО: Чилі, Мексика, Перу, Гватемала, Колумбія, Еквадор

Основні офери:

D-Norm (Чилі, Мексика, Гватемала)

Azucoff/Glyco PRO (Перу, Колумбія)

Джерело: Facebook

Profit: $14 957

ROI: 76.42%

Період відкруту: 01.03.2023-31.03.2023

Пошук зв’язки

Цьогоріч у лютому один з наших байєрів активно тестував таку підгалузь, як офери для діабетиків на Латам. Далі він поділиться подробицями кейсу від свого імені. 

У вертикалі нутри мене завжди приваблювали офери з ніші препаратів від діабету. Але я зіштовхнувся одразу з кількома нюансами:

  • Лендинги, які ми мали на той час, потребували оновлення;
  • Я не знав, за які підходи чіплятись на початку роботи з цим направленням.

Провівши кілька невдалих тестів, у spy-сервісі я натрапив на промо «заточене» саме під діабет, у якому згадувався хлопець, на ім’я Alden Quesada Sifontes.

$14 957 профіту на діабет у Латам гео за допомогою deepfake

Після цього я знайшов більш детальну інформацію про цього Альдена і зрозумів, що 100% треба тестувати крео та лендинги, додавши на них саме його.

Alden являв собою іспаномовного кубинця, який начебто закінчив Університет народної медицини в Канаді та має велику кількість незрозумілих сертифікатів на своїй сторінці в Facebook. За легендою, закінчивши навчання в університеті, він повернувся на Батьківщину, де остаточно впевнився у тому, що  зрозумів, що саме він має лікувати людей від діабету другого типу. Щоправда, за допомогою незрозумілих сумішей, шаманських практик та оздоровчих таборів. 

Далі я взяв один з наших старих лендингів з найкращими показниками конверсії та додав до нього фото Альдена. Ось таким вийшов результат моїх старань:

Кейси по нутрі (арбітраж трафіку)

Також лендинг був «приправлений» коментарями, яки містили фото Альдена з його мамою чи тіткою (відверто кажучи, я не знаю, ким вони насправді є).

Кейси по нутрі (арбітраж трафіку)

В результаті я отримав лаконічний та класний лендинг під діабет, на якому був представлений новий ще не мейнстримний «відомий» персонаж.

Але на цьому я вирішив не зупинятися та завантажив відео з Facebook-сторінки та Youtube-каналу Альдена, у якому він розповідає про способи боротьби з проблемами, які властиві діабету другого типу. Потім вирізав моменти, де наш док розповідає, що діабет можна легко вилікувати вдома і т.д., додав субтитри, трохи обрізав під потрібний формат та додав кілька кадрів. Цей перший креос одразу показав непогані результати.

Кейси по нутрі (арбітраж трафіку)

Паралельно з відео я тестував кілька банерних підходів, але результат у статичних зображень був значно гіршим. Наприкінці лютого наш дизайнер поділився зі мною крутим сервісом, який здатен робити діпфейки, які складно відрізнити від реальних людей.

В ту ж секунду я зрозумів, що треба робити креативи в стилі «відеовідгук» про нашого любого Альдена Кесаду та його чудовий засіб, який допоміг багатьом людям позбутися всіх негативних симптомів та наслідків діабету другого типу. 

Я не став відкладати написання тексту-сценарію та передав його нашому іспаномовному лінгвісту (так-так, в нашій команді існує навіть позиція іспаномовного лінгвіста 😎). 

Вже через два дні дизайнер надіслав мені декілька відео з діпфейками жінок, у яких вони впродовж 1,5-2 хвилин розповідають про те, як їм вдалося вилікувались від діабету. Саме ці креативи залетіли з першого запуску та забезпечили той ROI, який зазначений на початку кейсу.

Наведу приклади кількох таких крео.

А як справи з банами? 

Зв’язку я лив, використовуючи сетап King + 9 авторегів та 3 спендових БМ.  Щодо реджектів та банів крео не було жодних проблем. Модерація пропускала і пропускає ці креативи, наче їх благословив особисто рудий «цукровий» Марк.

Масштабування

Кейси по нутрі (арбітраж трафіку)

Першим ГЕО під залив було таке улюблене для багатьох вебів Чилі. Після цього, зв’язку масштабували на більшість доступних в партнерці країн Латаму. Не всюди цей підхід спрацював так, як того бажалося. Але на тих країн, у яких вона зайшла, було достатньо, щоб лити ще впродовж кількох місяців.

Висновок

Латам був і лишається одним з найкращих гео для роботи з нутра-оферами на діабет. Але коли конкуренти показали цільовій аудиторії майже всі дієві підходи, її треба дивувати за допомогою новітніх інструментів. ШІ та deepfake є одним з них. Тож для отримання профіту гріх – не скористатись подібними рішеннями вже сьогодні!

Підписуйтесь на соціальні мережі Space Profit Team, там ми регулярно викладаємо контент про команду, вакансії, наше життя та корисні фічі: Instagram, Telegram-канал, LinkedIn.

Коментар

0

    На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш