0%

Прогрес

22.01.2024

490
0

Огляд CPA-мережі AdsEmpire: безліч ексклюзивних CPA та Smartlink-оферів і відсутність холду

AdsEmpire — це CPA-мережа, що спеціалізується на роботі з дейтинг-вертикаллю і може запропонувати вам понад 2000 прямих оферів, або ж роботу з власним Smartlink алгоритмом, що допоможе монетизувати весь ваш трафік. Доступна більшість популярних підніш дейтингу: Gay Dating, Mature, MILF, Black, Asian та ін.

Крім того, партнери AdsEmpire не обмежені у монетизації свого трафіку, використовуючи одночасно, як СРА-офери, так і Smartlink. Це дає можливість підібрати максимально релевантні пропозиції під будь-який тип трафік-сорсу.

Огляд CPA-мережі AdsEmpire - головна сторінка

Переваги роботи з AdsEmpire 

CPA-мережа AdsEmpire, яка спочатку працювала в приватному форматі та у 2020 році вийшла на відкритий ринок партнерського маркетингу, має низку переваг, які вигідно її виділяють серед інших платформ. І перша така перевага для партнерів у великій кількості оферів, багато з яких є ексклюзивами, здебільшого націленими на бурж гео, а рекламодавці пропонують за цими оферами найкращі умови. Найсильніші пропозиції представлені для англомовних країн Tier-1 та в інших топ-гео, включно з Європою. Але є великий вибір по Азії, ЛатАму та іншим гео. 

Партнерка гарантує найвищі рейти, яких так жадають вебмайстри та медіабайєри. Крім того, в AdsEmpire є ще одна особливість, яка приваблює багатьох партнерів, — за всіма оферами відсутній hold-період.

Також AdsEmpire пропонує своїм партнерам власну Smartlink-технологію, яку обслуговують менеджери з понад трьома роками експертизи у цій галузі. Ба більше, в окремому Smartlink-кабінеті партнерки за допомогою зручного конструктора можна зібрати кастомне розумне посилання.

Ще однією перевагою є не лише можливість використання партнерами безплатних Webview-застосунків, а й оперативна оптимізація та кастомізація лендінгів. Команда партнерки бере це на себе.

Надійність та націленість AdsEmpire на те, аби її партнери заробляли добре, стабільно та зручно підтверджується тим, що лише за перші кілька років існування CPA-мережі, саме вона займає топові позиції у престижних профільних преміях та голосуваннях.

Огляд CPA-мережі AdsEmpire - визнання, премії та нагороди

Так за три роки партнерка отримала такі нагороди:

 • Marketing Solution Provider 2021;
 • Dating Network of the Year 2022 by YNOT;
 • Smartlink of the Year 2023 by Affiliate Space Awards (ConversionClub);
 • Affiliate program of the year 2023 by AffHub.

Офери та гео

AdsEmpire має понад 2000 оферів у 50+ гео по всьому світу. 

Серед флагманів з найкращими умовами по всьому ринку у вертикалі дейтингу наш менеджер від партнерки радить лити на офери:

 • BeNaughty

Дейтинг-офери в CPA-мережі AdsEmpire - BeNaughty

 • Flirt

Дейтинг-офери в CPA-мережі AdsEmpire - Flirt

 • OnenightFriend.

Дейтинг-офери в CPA-мережі AdsEmpire - OnenightFriend

З яких джерел приймають трафік

Партнерка приймає всі види трафіку з популярних та не дуже джерел. Виключенням є лише фрод, селебриті-трафік та спам.

Реєстрація в AdsEmpire

Аби отримати доступ до особистого кабінету та оферів AdsEmpire потрібно обрати модель бажану модель партнерства (CPA-офери, Smartlink, рекламодавець). 

Реєстрація в партнерці AdsEmpire

Форма реєстрації у перших двох варіантах є ідентичною та складається з кількох етапів. У формі треба зазначити особисті дані, джерело, з якого дізналися про партнерку, інформацію про досвід роботи з різними вертикалями, актуальні гео, розмір місячного спенду та актуальні платіжні системи для нарахування виплат.

Форма реєстрації в CPA-мережі AdsEmpire другий етап

Форма реєстрації в CPA-мережі AdsEmpire третій етап

Форма реєстрації в CPA-мережі AdsEmpire четвертий етап

З будь-яких питань і для найшвидшого апруву акаунту радимо звертатися до представника AdsEmpire, Вікторії у Telegram @ViktoriiaAE.

Огляд особистого кабінету партнера мережі AdsEmpire

Після підтвердження менеджером наданої інформації партнер отримує доступ до особистого кабінету з інтуїтивно зрозумілим та зручним англомовним інтерфейсом. Далі розглянемо кожен розділ.

Першим та основним розділом особистого кабінету є вкладка «Dashboard», яка містить узагальнений звіт про роботу з трафіком впродовж останніх 8 днів, а також перелік найкращих оферів станом на цей же період.

Огляд особистого кабінету в дейтинг-партнерці AdsEmpire - Dashboard

Також у цьому розділі наведена узагальнена статистика кількості кліків та лідів за всіма активними рекламними кампаніями партнера.

Огляд особистого кабінету в дейтинг-партнерці AdsEmpire - Дашборд

Перелік актуальних оферів, які пропонує AdsEmpire, наведений у вкладці «Offerwall». Але, як ми вже зазначали раніше, в партнерці представлено 2000+ оферів, а у переліку в особистому кабінеті партнера присутні далеко не всі пропозиції. Отримати найкращі та найбільш релевантні офери можна, звернувшись до менеджера, контакти якого наведені над головним меню. Варто лише описати своє джерело трафіку та гео, а менеджер індивідуально підбере офери залежно під цей запит.

Які офери пропонує CPA-мережа AdsEmpire

У вкладці «Reports» містяться два підрозділи, у яких можна в режимі реального часу відстежувати детальну статистику рекламних кампаній.

 • «Main Report» містить інформацію про кількість кліків, реєстрацій, підтверджених лідів, інсталів, продажів, EPC, а також конверсіях Click2Reg. Зробити виборку даних за окремим офером, лендінгом, гео, періодом можна за допомогою зручної системи фільтрів.

Огляд CPA-мережі AdsEmpire - статистика та звіти

 • У «Transaction Report» відображена інформація про кількість та статус транзакцій, sub_id, click_id, а також тип та операційну систему, пристрій, IP, та інші параметри, які дають можливість оцінити ефективність роботи.

Огляд CPA-мережі AdsEmpire - звіти та статистика рекламних кампаній в особистому кабінеті партнера

У вкладці «Postback URL’s» налаштовуються постбеки. Потрібно лише вибрати тип події та налаштувати її значення.

Огляд CPA-мережі AdsEmpire - налаштування Postback

В «Payout History» наведений звіт про всі виплати партнера за певний період. Також звіт звантажити в PDF-форматі.

Огляд CPA-мережі AdsEmpire - історія виплат

Розділ, який заточений під роботу суто із Smartlink-оферами, нічим не відрізняється від CPA-платформи. Відмінність є лише у розділі оферів, але, як і у випадку з CPA-кабінетом, за всіма необхідними налаштуваннями та вигідними оферами краще одразу звертатися до менеджера. 

Виплати та реферальна програма в AdsEmpire

Виводи зароблені кошти з AdsEmpirе можна щомісяця за моделлю NET30. Але, якщо тижневий обсяг трафіку партнера перевищує $1 500, можна перейти на щотижневі платежі. Виплати здійснюються у доларах США та євро.

Мінімальна сума для виплати складає $250.

Доступні способи виводу: 

 • Paypal;
 • Paxum; 
 • Bitcoin; 
 • Paysera;
 • Genome;
 • USDT;
 • Wire.

Актуальні реквізити для оплати можна додати в налаштуваннях облікового запису. 

Виплати та реферальна програма в AdsEmpire

Також партнери AdsEmpire можуть додатково отримувати виплати, залучаючи своїх друзів за реферальною програмою. Впродовж 6 місяців після реєстрації реферала партнер буде отримувати 5% прибутку залученого користувача. Щоб отримати власне реферальне посилання достатньо лише звернутися до менеджера або у Telegram до @ViktoriiaAE.

Зазначимо, що з перших днів повномасштабного вторгнення так званої росії на територію суверенної України партнерка активно долучається до надання допомоги українцям. Тож кожен партнер, який бажає надіслати донат, може зробити це, натиснувши на кнопку у правому верхньому куті особистого кабінету.

AdsEmpire та донати на користь України

Висновок

AdsEmpirе — це надійна партнерська мережа з великим пулом вигідних оферів по всьому світу, частина з яких є ексклюзивами з найвищими ставками. Менеджери партнерки мають багаторічний досвід у роботі, як з директ-оферами, так і Smartlink, та залюбки діляться ним з афілейтами. 

Ця CPA-мережа виборола визнання тисяч рекламодавців та вебмайстрів лише впродовж кількох років, що підтверджується позитивними відгуками, які є у відкритому доступі, та отриманням найвищих нагород у галузі партнерського маркетингу. 

Щоб оцінити на власному досвіді всі переваги роботи з AdsEmpirе, заповнюйте форму за цим посиланням та почніть заливати траф.

Корисною інформацією щодо роботи з трафіком команда партнерки ділиться у блозі. А от брати участь у всіх активностях від AdsEmpirе та відстежувати актуальні новини радимо у Telegram-каналі та Instagram.

Зареєструватися в AdsEmpire

Коментар

0

  На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш