0%

Прогрес

Як лити трафік на дейтинг-офери для геїв та ЛГБТ+

23.01.2024

544
0

Особливості роботи з вертикаллю gay-дейтингу в арбітражі трафіка

Дейтинг-вертикаль в арбітражі не втрачає популярності вже впродовж багатьох років, оскільки світ диджиталізується і люди все частіше вважають за краще знайомитися в онлайн-форматі. Проте частка гетеросексуальних знайомств в інтернеті навряд чи перевищує 30%. При цьому понад 70% представників спільноти ЛГБТ+ знаходять один одного завдяки сайтам та застосункам для знайомств. Пов’язано це з тим, що навіть у країнах, найбільш толерантних до ЛГБТ+, значна частка суспільства виступає проти популяризації цього руху. Тому геї та лесбіянки у більшості випадків не завжди можуть знайомитись в парках, кафе, навчальних закладах та інших публічних місцях.

Найбільш комфортним місцем для знайомств для представників квір-спільноти став інтернет.

Багато вебмайстрів обходять цю вертикаль десятою дорогою через різні, зокрема, етичні переконання. При цьому ті, хто керується правилом «нічого особистого, суто бізнес», успішно знімають вершки з гей-трафіку. У цій статті детально розберемо піднішу гей-дейтингу, ефективні підходи, які варто використовувати у креативах та лендингах, та інші аспекти.

Також разом з Вікторією, BDM партнерської мережі AdsEmpire, яка спеціалізується на роботі з дейтинг-оферами у різних нішах, розкажемо про найбільш актуальні джерела і гео, у яких гей-дейтинг дійсно конвертить, та де навіть не варто намагатися на нього лити.

 

Основні нюанси заливу на гей-дейтинг офери

Розпочнемо з цільової аудиторії. Визначити точну кількість представників сексуальних меншин у всьому світі неможливо. Статистичні дані з різних джерел дають змогу зробити висновок про те, що тих, хто ідентифікує себе, як представник спільноти ЛГБТ+, приблизно 10%. Тобто це приблизно 850 мільйонів людей. До їх числа входять лесбіянки, трансгендери й т.д. Кількість геїв обчислити також складно, але приблизно це половина від усіх представників ЛГБТ+.

За даними найпопулярнішого порно-порталу, частка чоловіків, які цікавляться гей-тематикою, зростає пропорційно віку. Понад 10% глядачів старше 45 років цікавляться контентом для геїв. Однак молодь, у віці від 18 до 35 років, на відміну від більш дорослих, представників гей-спільноти, більш активно знайомляться один з одним. Саме вони і є цільовою аудиторією арбітражників, які працюють з дейтинг-вертикаллю.

Ще одним свідченням про те, що вертикаль і надалі буде набувати популярності є дані зі звіту Pornhub за 2023 рік. Згідно зі звітом, серед відвідувачів відеохостингу спостерігається зростання зацікавленості до контенту, націленого на гей-аудиторію та нішевого сленгу.

Залучення трафіку на офери з Mainstream-ніші та gay-дейтингу якось відрізняється за складністю? Якщо так, то у чому саме криються головні нюанси?

Вікторія, Business Development Manager в AdsEmpire

За великим рахунком різниця між звичайними дейтинг- та гей-офферами полягає лише в інтересах аудиторії, на яку таргетують РК. У чому полягає різниця інтересів, є очевидним. Тож в першу чергу необхідно озброїтися відповідними креативами для цієї аудиторії та зрозуміти, яким чином ви можете вийти на неї.

До складнощів можна віднести обмежений вибір трафік-сорсів у порівнянні з мейнстримом, пов’язаний все з тим же вузьким сегментом аудиторії.  

Менше з тим, багато наших партнерів, що л’ють дженерал дейтніг-трафік, також тестують і гей-офери, оскільки рейти на них вищі. Це пояснює такий інтерес. Є багато кейсів, коли партнер, утримуючи об’єми на дженерал-оферах, зміг масштабно, і, головне, профітно зрости у гей-ніші.

Гео, на які краще лити gay-dating-офери. І на які не варто

На основі даних дослідження щодо найпривабливіших країн для гей-подорожей, можна зробити висновок про те, де концентрація представників нетрадиційної орієнтації найбільша. Найбільш конверсійними гео для гей-дейтінг-оферів є: Канада, Австралія, Нова Зеландія, Іспанія, Швеція, Велика Британія, Португалія, США та країни ЛатАм.

На які гео навіть не варто намагатися запускати РК з gay-dating оферами? 

Вікторія, Business Development Manager в AdsEmpire

Гей-трафік краще не лити на країни, де є очевидні культурні та релігійні супротивності.
Легко спрогнозувати, що в таких країнах запит на гей-трафік буде нижчим, сам трафік дорожчим, а конверт — низьким. Але на таких локаціях офери й не запускаються, бо не матимуть комерційної вигоди для рекламодавця.

Тому все залежить від культурних і релігійних особливостей локацій, а також від попиту в цих локаціях. Саме на цих підставах лідерами гей-ніші є країни Tier-1: Америка, Канада, та Європа (Германія, Франція, Італія, Іспанія). Це великі локації з високим рівнем життя, що безпосередньо впливає на рівень суспільної довіри та відкритості.Будьте певні, якщо партнерка не пропонує вам якесь гео на гей-офер, то, скоріш за все, його і не треба лити. Краще зосередити увагу на доступних для вас гео.

Джерела трафіку для ЛГБТ+ оферів

Найякіснішим, на думку багатьох вебмайстрів, які просувають гей-дейтинг-офери, є SEO та ASO трафік. Також, як і в інших вертикалях, органіка, традиційно, найкраще конвертує і юзери мають найкращий LTV.  

Також хороший трафік приходить з Facebook, але в цьому джерелі просувати гей-дейтинг може бути складною задачею. Тому працювати з ним можливо тільки на великому обсязі акаунтів, які нещадно летять у бан пачками. 

Оптимальним джерелом з точки зору співвідношення якості та легкості видобутку трафіку є рекламні мережі. В них можна використовувати будь-які тексти й креативи, без ризику бана акаунта або непроходження модерації.

Які джерела трафіку на практиці дають кращий CR у ніші одностатевих знайомств?

Вікторія, Business Development Manager в AdsEmpire

Як ми вже сказали, у порівнянні зі звичайними дейтинг-оферами, вибір сорсів трохи менший.
Найкраще відпрацьовує mail-траф, мемберка і social: ФБ, Інста, ТікТок, Снепчат та інші продуктові мемберки.

Які підходи використовують в креативах для гей-дейтингу

Для просування гей-дейтингу використовують два основні підходи при створенні креативів. Перший умовно можна назвати романтичним. Він націлений на аудиторію, яка знайомиться для серйозних стосунків — «великого та палкого кохання», створення сім’ї тощо. Романтик добре підходить для крео під Facebook, оскільки картинки виходять максимально лайтові, зображують дуже стримані фото побачень закоханих пар.

Також для заклику ЦА до високих почуттів застосовують світлини, які якомога яскравіше демонструють тематику знайомств — це весілля та спілкування з дітьми.

Аудиторія, яка цікавиться виключно знайомствами з метою інтиму, клює на креативи із зображенням м’язистих хлопців. У таких джерелах, як рекламні мережі, добре конвертують частково приховані сцени статевих актів.

Також заходять «листування в чатах» та асоціативний підходи.

Також зазначимо, що в креативах добре працює регіональна прив’язка, тобто фото на тлі місцевих пам’яток того гео, на яке проливається трафік. Також в описі до крео можна вказувати фрази про те, що «такий-то хлопець може зустрітися з тобою в такому-то місці…» тощо. Тут багато спільного з традиційним дейтингом.

Враховуючи багаторічний досвід роботи AdsEmpire з gay-dating оферами, кращий CR генерують лендинги та застосунки з більш витонченим та романтичним підходом, чи більш відвертий контент з оголеними тілами?

Вікторія, Business Development Manager в AdsEmpire

Скоріше варто виділити кореляцію типу оферу і ЛП, з якою працюєте.
З досвіду роботи безпосередньо з нашими оферами, кращий CR показують відверті лендінги з оголеним тілом. Крім офера, також мають значення воронка і підходи до закупівлі трафіку, але статистично більш «оголені» ЛП працюють краще.

Наскільки доцільно використовувати Smartlink у вузькоспеціалізованих нішах вертикалі дейтингу?

Вікторія, Business Development Manager в AdsEmpire

Так само доцільно, як і у випадку з дженерал-дейтингом. Смартлінка виконує скрізь однакові функції — монетизує 100% вашого трафіку, підбираючи ідеальний офер під лід. Ви можете звернутися до менеджера і вам видадуть окрему смартлінку під гей-офери. Лінка одна, а оферів, зашитих у ній, може бути десятки. Щоб затестити гей-нішу, наші партнери часто обирають саме гей-смартлінку, оскільки вона добро відпрацьовує та допомагає закріпити робочу зв’язку, а також масштабуватись надалі.

Висновок 

Вертикаль гей-дейтингу, за умови детально продуманої маркетингової воронки, гео та офера, здатна забезпечити навіть кращій CR та профіт, порівняно зі звичайними знайомствами. Це пояснюється тим, що представники ЛГБТ+ спільноти набагато частіше мають серйозні наміри познайомитися, зважаючи на обмеження для цього в офлайні. 

Окрім банів, вильотів на чеки та проблем з платіжками для традиційного арбітражника в запуску таких оферів часто найбільшою перепоною стає подолання психологічного бар’єру перед самими оферами та креативами. Але у тих медіабаєрів, які не звертають уваги на забобони, РК генерують гарний прибуток.

Гей-ніша має багато нюансів, які треба враховувати у роботі. Перевага цієї підніші криється у тому, що при порівняно невеликих об’ємах трафіку, більшість оферів дає високу конверсію (як в реєстраціях, так і в сейлах). EPC також високий, але, на відміну від general-ніш, тут не варто розраховувати на велику кількість кліків.

Зацікавила робота з дейтінг-оферами чи смартлінкою?

👩‍💻 Вікторія надасть відповіді на всі додаткові питання в особистому чатику, а також допоможе швидко пройти процес апруву чи пошуку релевантного оферу від AdsEmpire.

📂 Більш детально про роботу з партнеркою AdsEmpire читайте в нашій оглядовій статті.

Читайте українське та підписуйтесь на Спадок.медіа в TelegramInstagram та Twitter.

Коментар

0

    На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш