0%

Прогрес

24.01.2024

146
0

Огляд CPA-мережі Affstream: свіжі локальні офери з високим CR, інфраструктура та сервіс у boutique-форматі

Affstream — CPA-мережа з широким спектром оферів у сфері гемблінгу та беттінгу. Команда партнерки має близько 15 років досвіду роботи в партнерському маркетингу та співпрацює з досвідченими партнерами та афіліатами.

Головний акцент в роботі нетворку робиться на надання пропозицій, складно доступних для аффіліатів, а також висококласному сервісі. Крім того, в партнерці представлені офери для більшості країн світу, але пріоритет надається оферам у ніші iGaming для ринків, що розвиваються, а саме: Латинської Америки (Бразилія, Чилі, Перу), Азії (Індія, Бангладеш), Середнього Сходу (Туреччина) та Південної Африки. В цей час близько 90% трафіку приходить саме з цих регіонів. У цьому огляді розберемо особливості роботи з Affstream.

Огляд CPA-мережі Affstream

Переваги роботи з Affstream

Affstream має гарну репутацію на ринку та надає своїм партнерам доступ до оферів на будь-який смак і гео, що проходять тестування внутрішнім медіабаїнгом. 

Моделі оплати

У партнерській мережі передбачено три моделі співпраці:

 • CPA;
 • RevShare з виплатою до 50% від прибутку;
 • Hybrid.

Огляд партнерки Affstream - Моделі оплати (CPA, RevShare, гібрид)

Дозволені та заборонені джерела трафіку

Мережа приймає всі види трафіку, роблячи акцент на такі джерела, як: Facebook, UAC, Google Ads, SEO, ASO, Push, стримерів і інфлюенсерів та Email. Важливим моментом у співпраці з Affstream є те, що вони роблять акцент не на кількості трафіку, а саме на його якості.

Заборонені фрод, мотив, схемний трафік, та будь-який інший, де вебмайстер використовує свідомо неправдиву інформацію. Наприклад, це може бути обіцянка бонусів, що не існують, гарантованих виграшів і т.п.

Огляд Affstream - з яких джерел приймають трафік

Гео

Як ми вже зазначали на початку статті, партнерка хоч і пропонує world wide-офери, основна частка уваги все ж приділяється таким гео, в яких індустрії гемблінгу та беттінгу швидко розвиваються (BR, IN, TR, BD). Особливо це стосується такого гео, як Бразилія, в якому Affstream на момент написання статті (січень 2024 року) пропонує своїм партнерам понад 100 оферів. Колектив нетворку дуже добре знається на потенціалі й динаміці зростання ніші у цьому регіоні та залюбки готовий ділитися досвідом та експертизою щодо роботи з цією країною. 

У 2024 році команда Affstream планує приділити основну увагу розвитку бізнес-екосистеми в компанії. Йдеться про:

 • освоєння нових джерел внутрішнім медіабаїнгом;
 • просування маркетинг-кампанії;
 • розширення портфеля локальних брендів по Tier-3, де дуже багато дешевого трафіку і можна генерувати великі обсяги коштом недосвідченої аудиторії.

Також планується вивести в паблік кілька ексклюзивних оферів. В планах додати такі профітні гео з Tier-1 сегменту, як Канада, Австралія та Великобританія.

Перевірені та профітні офери

Також зазначимо, що в партнерці є власний media buying, за допомогою якого всі офери тестуються та CPA-мережа надає своїм партнерам виключно найбільш вигідні пропозиції індивідуально за їх запитом. Таким чином, завдяки високому CR, трафік не лише окуповується, а й приносить гарний дохід. 

Ще одним позитивним моментом є те, що більша частина оферів в Affstream є прямими пропозиціями від локальних брендів, з яким партнерка співпрацює впродовж тривалого часу та має добре налагоджену комунікацію. Це дозволяє домовлятися про індивідуальні якомога вигідніші умови для партнерів платформи.

Крім того, команда гемблінг та беттінг CPA-нетворку за запитом завжди готова знайти та додати в роботу, як ексклюзивні, так і популярні офери. Партнеру потрібно лише продемонструвати якість свого трафіку. Наприклад, на момент написання огляду лише Аффстрім пропонує своїм партнерам ексклюзивний офер BetLion на Замбію. Більше про ексклюзивні офери можна дізнатися, звернувшись до свого персонального менеджера, контакти якого завжди доступні в обліковому записі партнера. 

На момент написання огляду в партнерці немає in-house оферів, але є ексклюзиви та будуть у 2024 році нові бренди, яких немає ніде. Наразі на початку січня 2024 року наш персональний менеджер рекомендував лити трафік на офери:

 • Babu88 (BD)

Огляд Affstream - добірка оферів онлайн-гемблінг

 • Betlion (ZM)

Огляд Affstream - добірка оферів онлайн-гемблінг BetLion

 • Bet7 (BR)

Огляд Affstream - добірка оферів онлайн-гемблінг Bet7

 • Apostaquente (BR)

Огляд Affstream - добірка оферів онлайн-гемблінг Apostaquente

 • Fairplay (IN).

Огляд Affstream - добірка оферів онлайн-гемблінг Fairplay

Експертиза 

Колектив Affstream завдяки багаторічному досвіду в партнерському маркетингу та ніші iGaming добре знається на специфіці роботи з кожним джерелом трафіку та гео. Вони знають, як вебмайстри та арбітражники можуть отримати максимальну вигоду від свого трафіку. Команда партнерської мережі вже понад 15 років в аффілейт-маркетингу та має сильний CV рівень. Вони створили не один успішний проєкт на ринку і не збираються зупинятися.

Огляд CPA-мережі Affstream - команда експертів

In-house platform

Завдяки нешаблонному рушію та власній платформі партнерка забезпечує зручний функціонал, статистику в реальному часі, різні варіанти інтеграції (S2S, API, Direct DB), а також можливість швидкого додавання необхідних функцій за запитами партнерів. Лише впродовж 2023 року команда розробників Affstream зробила понад десять фіч на платформі.

Індивідуальні умови

Відповідно до запиту вебмайстра індивідуально обговорююся умови та джерела трафіку. Таким чином підбираються найвигідніші пропозиції.

Щодо саппорту, то відповідь можна ми отримували протягом кількох хвилин, незалежно від часового поясу.

Реєстрація в CPA-мережі Affstream

Щоб зареєструватися в мережі, потрібно зазначити звичні дані: ім’я, електронну пошту, пароль, месенджер для зв’язку, а також додаткову інформацію, наприклад, джерела трафіку, як вебмайстер дізнався про Affstream.

Реєстрація в CPA-мережі Affstream

Після цього з вебом зв’яжеться персональний менеджер, який проведе міні-співбесіду. Весь процес зазвичай займає не більше 15 хвилин.

Огляд особистого кабінету в CPA-мережі Affstream

Перша й основна сторінка — це Dashboard.

Огляд особистого кабінету в CPA-мережі Affstream - Дашборд

На цій сторінці вебмайстер може переглянути узагальнену статистику за визначений період, яка містить інформацію про:

 • Виплати
 • Кліки
 • Унікальні кліки
 • Реєстрації
 • FTD і QFTD.

Розділ Reports також містить різноманітні статистичні дані, але відмінність від Dashboard полягає у більшій деталізації інформації.  Через те, що інформації тут значно більше тут значно більше, ніж наведено на основній вкладці, доступ до цих даних здійснюється за допомогою чотирьох вкладок.

Meta Report — найбільш детальний звіт про трафік.

Огляд особистого кабінету в CPA-мережі Affstream - Meta Report

У цьому розділі вебмайстер може оцінити ефективність своїх рекламних кампаній, налаштувавши відображення даних за допомогою зручної системи фільтрів.

В Event Tracker можна відстежувати події за типом, офером, цільовою сторінкою, посиланням і гео. Також вебмайстер може використовувати користувацькі фільтри.

Огляд особистого кабінету в CPA-мережі Affstream - Трекер подій

Вкладки Clicks і Conversions використовуються для відстеження статистики кліків і конверсій. Їхній інтерфейси не відрізняються, та є інтуїтивно зрозумілими.

Огляд особистого кабінету в CPA-мережі Affstream - Трекер кліків та конверсій

Розділ Finance складається з двох вкладок: 

Payout requests, у якій вебмайстер може переглянути історію виплат, перевірити їх статус, платіжний метод, валюту та коефіцієнт конверсії.

Огляд особистого кабінету в CPA-мережі Affstream - Сторінка запитів виплат

Друга вкладка — Payment methods. Тут можна додати платіжні інструменти, за допомогою яких афіліат бажає отримувати виплати.

Огляд особистого кабінету в CPA-мережі Affstream - Форма додавання платіжних методів

Доступ до оферів здійснюється у розділі Offers. Всього на момент написання огляду в партнерці представлено 158 оферів, але звернувшись у саппорт можна отримати доступ до 300+ пропозицій. Обрати найбільш вигідний та релевантний офер допоможе система вбудованих фільтрів за: 

 • Вертикаллю;
 • Моделлю оплати; 
 • Гео та регіоном;
 • Джерелом трафіку.

Огляд партнерки Affstream - Гемблінг та беттінг-офери

Ознайомитись з детальним описом та умови роботи з офером можна, натиснувши на його стоку у загальному переліку.

В картці офера наведені:

 • тип цільової дії;
 • суму виплати; 
 • мінімальна капа; 
 • розмір мінімального депозиту;
 • дозволені та заборонені джерела трафіку та інше. 

Також тут можна надіслати запит на отримання доступу до оферу.

Огляд партнерки Affstream - Як отримати доступ до оферу

Як вивести гроші з Affstream

Виводити гроші можна раз на місяць до 15 числа поточного місяця через:

 • USDT (TRC-20, ERC-20);
 • PayPal;
 • Wire;
 • Bitcoin.

Мінімальна сума для виведення коштів становить лише $100.

Якщо партнер почав лити на офери нетворку нещодавно, то запити на виведення коштів можливі лише після оцінки та розуміння якості його трафіку рекламодавцем та на боці партнерки.

Висновок

Гемблінг та беттінг CPA-мережа Affstream повною мірою виправдовує формат бутік-партнерки, яка пропонує найбільш вигідні офери, гарний сервіс та прозорі умови співпраці. Крім того, команда партнерки добре знається на потребах ЦА не лише в тих гео, де iGaming дуже швидко розвивається, а й в інших локаціях.

Завдяки налагодженій комунікації з рекламодавцями та тестам оферів внутрішнім медіабаїнгом партнерки вебмайстри та арбітражники отримують доступ лише до найбільш вигідних пропозицій. При цьому, працюючи з партнеркою можна розраховувати на гарну інфраструктуру та гарантовані виплати, навіть якщо рекл раптово припинить свою діяльність.

Відгуки

Якщо ви вже маєте досвід роботи з Affstream, розкажіть учасникам спільноти у коментарях, що вам сподобалося в роботі партнерки, а що можна було б покращити. В іншому разі радимо зареєструватися та на власному досвіді оцінити переваги партнерства з Affstream.

Аби отримати доступ до корисних гайдів та завжди бути курсі новин на тему роботи з азартним трафіком, читайте медіа на сайті партнерської мережі.

Огляд CPA-мережі Affstream - власна медіаплатформа

Також слідкуйте за її сторінками в соціальних мережах:

Linkedin 

Instagram

Telegram

Коментар

0

  На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш