0%

Прогрес

08.05.2024

151
0

Огляд сервісу Scrooge Frog: Провайдер трастових агентських рекламних кабінетів Google, TikTok, Facebook, In-app та нативних мереж

Scrooge Frog — це сервіс-провайдер, який надає арбітражникам та іншим рекламодавцям доступ до трастових агентських рекламних кабінетів популярних рекламних платформ, позбавляючи від безлічі проблем та відкриваючи нові горизонти для масштабування бізнесу.

Огляд сервісу Scrooge Frog - Провайдер трастових агентських рекламних кабінетів Google, TikTok, Facebook, In-app та нативних мереж

Які переваги надає Scrooge Frog своїм користувачам

Scrooge Frog Agency пропонує доступ до рекламних кабінетів різноманітних нативних, таргетованих та інших джерел трафіку, з високим трастовим рейтингом, що дає можливість мінімізувати або навіть уникнути банів і обмежень, пов’язаних із використанням особистих акаунтів. 

З агентськими акаунтами яких рекламних платформ працює Скруджі фрог

Вебмайстер або арбітражник, який користується Scrooge Frog, отримує доступ до:

 • Понад 60 гео. Сервіс надає кабінети для різних країн і регіонів, що відкриває можливості для роботи з міжнародною аудиторією і запуску кампаній на перспективних ринках.

Scrooge Frog - в яких країнах працює сервіс-провайдер

 • Високих лімітів без додаткових витрат на прогрівання акаунтів. Агентські кабінети Scrooge Frog мають високі ліміти на витрати, що дає змогу запускати масштабні рекламні кампанії та залучати великий обсяг трафіку.
 • Збереження коштів в разі бану. Агентські кабінети дають можливість повернення бюджету та переказу балансу між рекламними кабінетами у разі блокування одного з облікових записів.
 • Швидкої активації. Отримати доступ до кабінету можна протягом кількох годин, що дає можливість оперативно реагувати на зміни ринку та запускати кампанії без затримок.
 • Професійної підтримки від досвідчених спеціалістів. Команда Scrooge Frog надає оперативну і кваліфіковану підтримку користувачам, допомагаючи розв’язати будь-які питання, пов’язані з роботою рекламних кабінетів.
 • Автоматизації процесів. Сервіс пропонує інструменти для автоматизації рутинних завдань, як-от створення та управління рекламними кампаніями.Це економить час і ресурси арбітражників, які можна спрямувати на пошук нових ідей і маркетингових зв’язок.
 • Високого рівня безпеки даних. Scrooge Frog гарантує безпеку даних користувачів і стабільну роботу рекламних кабінетів.

Також вебмайстер або медіабаїнгова команда може обрати найбільш вигідний та зручний варіант користування сервісом:

 • Self-service формат, який передбачає надання агентських акаунтів Google Ads, TikTok Ads, Facebook Ads, Bing Ads та інших платформ та самостійне керування рекламними кампаніями з боку клієнта. При цьому команда Scrooge Frog допомагає у проходженні модерації.
 • Full-service, де окрім надання доступу до агентських акаунтів команда сервісу бере на себе створення, налаштування, оптимізацію, та керування рекламними акаунтами на кожному етапі.

Scrooge Frog - формати роботи з трастовими агентськими акаунтами

Зазначимо, що колектив сервісу дотримується принципів соціальної відповідальності та здорового глузду, тож провайдер працює в будь-якому куточку світу, крім рф та республіки Білорусь.

З якими джерелами та вертикалями працює Scrooge Frog

Широкий вибір джерел трафіку в Scrooge Frog дозволяє підібрати оптимальні варіанти для кожного з вебмайстрів (баєра, арбітражника, PPC-спеціаліста тощо).

Сервіс-провайдер надає доступи до акаунтів таких платформ, як: Google Ads, TikTok Ads, Facebook Ads, Bing Ads, Huawei Ads, Taboola, Outbrain, Kwai, популярних In-app нетворків та інших трафік-сорсів.

Щодо вертикалей, з якими працює Scrooge Frog, то це:

 • E-commerce та інші білі вертикалі;
 • Фінанси;
 • Страхування;
 • Сірі офери та інші вертикалі.

В сервісі зазначають, що операції обмежені вертикалями, які відповідають політиці Meta Ads та інших подібних рекламних мереж. Тож, щоб отримати більш детальну інформацію про те, з якими сірими нішами можна працювати за допомогою Scrooge Frog Agency, варто звернутися до одного з менеджерів, заповнивши контактну форму на сайті.

Scrooge Frog - Агентські аккаунти для Meta, TikTok, Google, Twitter

Редакція Спадок.медіа на власному досвіді переконалася, що команда Scrooge Frog Agency має талант адаптуватися до різних потреб клієнтів та надавати персоналізовані рішення залежно від задач та бажаних результатів.

Кому вигідно користуватися агентськими акаунтами від Scrooge Frog

Агентські акаунти, доступ до яких можна отримати, звернувшись до менеджерів Scrooge Frog, перш за все стануть у пригоді:

 • Арбітражникам. Сервіс ідеальний для тих, хто займається арбітражем трафіку і потребує надійних рекламних кабінетів з високими лімітами.
 • Digital-агенціям. Scrooge Frog дає змогу агентствам ефективно управляти рекламними кампаніями своїх клієнтів, використовуючи агентські кабінети з розширеними можливостями.
 • Медіабайєрам. Сервіс надає байєрам доступ до широкого вибору гео та інструментів для оптимізації рекламних кампаній.
 • E-commerce проєктам. Scrooge Frog допоможе власникам інтернет-магазинів масштабувати бізнес і залучати нових клієнтів з багатьох популярних джерел трафіку.

Scrooge Frog - з якими вертикалями працюють

Вартість та способи оплати агентських акаунтів від Scrooge Frog

У своєму прагненні забезпечити для вебмайстрів зручне проведення транзакцій, сервіс пропонує різноманітні способи оплати, серед яких:

 • банківський переказ (Wire);
 • PayPal та інші електронні платіжні системи. 

Незалежно від вибору платіжної системи, команда агенції гарантує швидкий та безпечний процес оплати.

Пакетних рішень з фіксованими цінами в сервісі не передбачено. Натомість мінімальна сума для поповнення рекламного бюджету складає $300. Агенція бере лише незначний відсоток від витрачених коштів на рекламу. Тобто, що вебмайстер витратив на рекламу через агентські кабінети, за те й заплатив. 

Ба більше,  Scrooge Frog має у своєму арсеналі такі джерела трафіку, які обходяться вебмайстрам абсолютно безкоштовно!

Компанія постійно надає знижки та проводить різноманітні акції, які розробляються з індивідуальним підходом до кожного клієнта. 

Також за запитом сервіс-провайдер Scrooge Frog надає доступи для тестування облікових записів з легкістю і зручністю. Команда запевняє, що у разі необхідності повернення коштів, готові оперативно та без проблем розв’язати це питання.

Як почати роботу зі Scrooge Frog

Як такої реєстрації у звичному сенсі в сервісі не передбачено. Щоб почати лити з агентських акаунтів провайдера потрібно лише заповнити коротку контактну форму на сторінці за цим посиланням: https://ac.scroogefrog.com/ua/.

Після надсилання форми з вебмайстром зв’яжеться менеджер, який надасть відповідний рекламний кабінет з урахуванням гео, лімітів та інших параметрів.

Лишається внести депозит у зручний спосіб та, отримавши доступ до рекламного кабінету, створити власні рекламні кампанії без зайвих прогрівань, прив’язки карт та інших витратних матеріалів.

Висновок

Scrooge Frog — це надійний і зручний сервіс, який надає вебмайстрам всі необхідні інструменти для успішної роботи з більшістю джерел трафіку по всьому світу. Агентські кабінети з високими лімітами, широкий вибір гео, командний доступ до РК, оплата у зручний спосіб з мінімальною комісією, професійна підтримка та автоматизація процесів — усе це робить Scrooge Frog ідеальним партнером для масштабування бізнесу у сфері affiliate-маркетингу.

Надіслати запит ⏪

Аби отримувати важливі новини та актуальну корисну інформацію від Scrooge Frog, долучайтеся до їхніх:

Читайте українське та підписуйтесь на Спадок.медіа в TelegramInstagram та LinkedIn.

Коментар

0

  На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш