0%

Прогрес

24.03.2023

1155
0

Огляд iGaming-партнерки PlayCash: 500+ офферів, PWA і WebView та вся необхідна інфраструктура

Українська партнерська мережа PlayCash пропонує більш ніж 500+ офферів у вертикалях гемблінгу та беттінгу з географією по всьому світу. Крім великого пулу офферів, який до того ж постійно оновлюється свіжими пропозиціями, партнерка набула популярності у багатьох арбітражників ще й завдяки великій кількості інструментів, що значно полегшують роботу з iGaming-трафіком.Огляд iGaming-партнерки PlayCash

Безплатні інструменти. Моделі оплати

Почати лити на гемблінг/беттінг разом з PlayCash простіше, ніж це здається. Партнерка надає арбітражникам та вебмайстрам безплатні PWA та WebView застосунки від топових постачальників ринку, можливість інтеграції через API, Smartlink, зручне налаштування postback.

А більшість популярних питань та рутини можна швидко вирішити за допомогою Telegram-боту, наприклад:

  • вибрати актуальні WebView застосунки;
  • отримати неймінг для Facebook/TikTok/UAC та розшарити застосунок;
  • отримувати повідомлення про бан застосунків;
  • отримувати повідомлення про свої конверсії;
  • надіслати запит та отримати посилання на кастомізований PWA застосунок;
  • звернутися до технічної підтримки у разі потреби;
  • оперативно отримувати загальну розсилку щодо змін у роботі партнерки та офферів.

Крім того, більш зручній роботі сприяє наявність підтримки партнеркою одразу кількох популярних моделей оплати є багато офферів, які можна лити за CPA, CPL, RevShare, а також гібридною моделлю.

Арбітражним командам, які показують гідні результати у своїх РК, партнерка готова виділяти бюджети на оборотку, а також підвищувати ставки й надавати ексклюзивні креативи.

З яких джерел партнерка PlayCash приймає трафік

Основний фокус направлений на такі сорси, як SEO, ASO, Facebook, TikTok, UAC, In-App та PPC, але якщо вебмайстер або арбітражник працює з іншими джерелами, менеджери підберуть найбільш релевантний оффер, ймовірно, за RevShare моделлю. Міслід та мотивований трафік суворо заборонені.

Як лити на гемблінг та беттінг з партнеркою PlayCash

Стати партнером та отримати доступ до офферів і повного функціоналу партнерки можна після реєстрації.

Gambling and betting affiliate network - PlayCash

Завдяки тому, що платформа партнерки створена на рушії Affise, інтерфейс особистого кабінету аффілейта максимально простий та зрозумілий.

Gambling and betting affiliate network PlayCash

На головній сторінці особистого кабінету у реальному часі відображається загальна інформація: контакти персонального менеджера, узагальнений графік статистики щодо кліків/конверсій/revenue за останні 10 днів, а також перелік офферів, які були додані нещодавно. 

З більш детальними статичними звітам за багатьма параметрами можна ознайомитись у вкладці «Statistics». Тут є уся необхідна інформація, яку можна сортувати за днями, конверсіями, гео, браузерами, субакаунтами і т.п.

гемблінг та беттінг партнерка PlayCash відгуки та огляд ПП

Підібрати гідний оффер можна в однойменній вкладці «Offers», надіславши запит менеджеру. У цей розділ також інтегрована система зручних фільтрів, де веб може відібрати оффер за вертикаллю, гео (є багато офферів у доволі незвичних гео із низьким рівнем конкуренції), моделлю оплати або типом джерела.

гемблінг та беттінг оффери партнерка PlayCash відгуки та огляд ПП

Детальні умови роботи наведені у картці кожного оффера. В картці є інформація щодо розміру мінімального депозиту, тестової капи, KPI, доступних гео дозволених та заборонених джерелах трафіку, терміну холду, таргету та інших параметрів.

гемблінг партнерка оффери - PlayCash

Термін холду залежить від умов, які надає рекл, але на своєму боці партнерка робить все можливе, щоб він був мінімальним.  Ба більше, якщо трафік, залучений вебом влаштовує рекламодавця, PlayCash можуть апнути ставку та навіть достроково проводити виплати. Також для тих, хто стабільно наливає об’єми, в партнерці діє система індивідуальних бонусів, деталі якої можна дізнатися, написавши саппорту — 📧 @andrew_playcash або @maksym_playcash.

Як вивести гроші з партнерки PlayCash

Виплати партнерам здійснюються один раз на тиждень, кожен четвер за результатами усіх підтверджених конверсій за минулий тиждень. Отримати кошти можна на гаманці популярних платіжних систем: USDT, Wire Transfer, Capitalist, Bitcoin, Webmoney (WMZ) та інші, але за запитом партнерів. Також за умови залучення партнерами якісного трафіку, вони можуть розраховувати на виплати за запитом.

Всі транзакції за рахунком можна відстежувати у вкладці «Payouts» в особистому кабінеті. Вибір бажаної платіжної системи здійснюється у налаштуваннях профілю.

гемблінг та беттінг оффери партнерка PlayCash - як вивести гроші

Відгуки про партнерку PlayCash

В арбітражній спільноті про партнерство з PlayCash відгукуються позитивно, не тільки соло-арбітражники, а й великі команди з України та інших країн. Переважно відзначають чуйну підтримку менеджерів, технічно розвинену інфраструктуру та топові умови для команд і досвідчених арбітранів.

Підбиваючи підсумок, скажемо, що PlayCash – партнерська мережа для заробітку в iGaming-вертикалі, яка не тільки надає доступ до більш як 500 офферів вебмайстрам та командам з об’ємами якісного трафіку. Її команда ще й створює всі умови, додаткову систему фінансової мотивації та безплатно надає необхідні інструменти для #MakeFastMoney. PlayCash може стати надійним партнером і для вас, тож не зволікайте і реєструйтесь за 👉посиланням.

Актуальні новини щодо роботи партнерки та корисну інформацію щодо більшості інструментів та офферів також можна дізнаватися, підписавшись на Instagram та Telegram PlayCash.

Коментар

0

    На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш