0%

Прогрес

08.04.2023

695
0

Огляд та відгуки про CG Solutions: партнерська мережа з 350+ гемблінг та беттінг офферами та експертизою у SMS та e-mail-трафіку

CG Solutions – партнерська мережа, яка спеціалізується на роботі з офферами у нішах гемблінгу та беттінгу. У цій оглядовій статті cpadok.media розбере всі особливості цієї партнерки та розкаже, як арбітражникам та вебмайстрам заробляти з нею більше.

Що CG Solutions пропонує своїм партнерам

СG Solutions - огляд та відгуки про гемблінг та беттінг-партнерку

Цікавою особливістю цієї партнерської мережі є експертиза у залученні гемблінг-трафіку за допомогою SMS та e-mail-розсилок. Аффілейт менеджери залюбки поділяться напрацюваннями та підходами до роботи з цими джерелами. Також партнерка надає доступ до більш як 354 офферів (на 216 з яких можна лити одразу після підтвердження заявки менеджером). Ба більше, 138 офферів є приватними та відрізняються ексклюзивними умовами.

Крім того, в партнерці доступні: 

 • застосунки для проливу з Facebook, UAC, TikTok;
 • Smartlink; 
 • конструктор вітрин офферів (для тих, хто залучає трафік з e-mail/SMS);
 • можливість s2s/API інтеграції; 
 • паркування доменів;
 • безплатна розробка креативів за заявкою згідно з ТЗ арбітражника.

СG Solutions - огляд та відгуки про гемблінг та беттінг-партнерку

Партнерка всіляко забезпечує багатьма інструментами для профітної роботи та регулярно додає нові оффери й покращує сервіс.

Окремим пунктом варто виділити технічну підтримку CG Solutions, де менеджери готові допомогти вебмайстру навіть у святкові та вихідні дні, а також діляться цінною інформацією, яку отримують від внутрішньої команди баїнгу.

Гео та моделі оплати

В партнерці представлені гемблінг та беттінг-оффери для 77 країн. Найбільша кількість розрахована на гео таких сегментів, як Tier 1, Латинська Америка, Східна Європа. Наразі CG Solutions також активно опрацьовують азійські та африканські гео.

Партнерка працює переважно за CPA та CPL моделями оплати, а перевірені аффілейти з якісним трафіком можуть сміливо надсилати  запит на перехід до гібридної моделі.

Джерела трафіку

Наразі в партнерській мережі немає обмежень щодо джерел трафіку. Пріоритетними є: SEO, контекстна реклама, соціальні мережі, ASO, UAC, In-App, SMS/e-mail. Також тут можна знайти оффери під трафік, який залучається зі стрімів, push та display. А от за фродовий трафік, який є категорично неприйнятним, обліковий запис вебмайстра блокується назавжди.

Реєстрація, особистий кабінет та оффери

СG Solutions - огляд та відгуки про гемблінг та беттінг-партнерку

Реєструватися в мережі CG Solutions можуть, як досвідчені арбітражники, так і новачки. Для цього потрібно лише заповнити коротку форму на сайті та розповісти особистому менеджеру про досвід роботи, вертикалі й трафік сорси, через які плануєте залучати трафік.

СG Solutions - огляд та відгуки про гемблінг та беттінг-партнерку. Реєстрація в партнерці

Завдяки тому, що особистий кабінет партнера створений на базі рушія Affise, його інтерфейс є інтуїтивно зрозумілим та впізнаваним для більшості арбітражників. Загальна статистика по всім РК, контакти менеджера та інформація щодо нових офферів відображена на головній сторінці робочої панелі в особистому кабінеті.

СG Solutions - огляд та відгуки про гемблінг та беттінг-партнерку. Оффери

Більш детальні дані за окремими фільтрами (денна статистика, за офферами, конверсіями та ін.) можна отримати у розділі «Statistics».

СG Solutions - огляд та відгуки про гемблінг та беттінг-партнерку

З повним переліком актуальних офферів можна ознайомитись у вкладці “Offers”. Використовуючи вбудовані фільтри буде простіше відібрати найбільш релевантну пропозицію. Також можна попросити особистого менеджера підготувати добірку найбільш актуальних гео та офферів.

СG Solutions - огляд та відгуки про гемблінг та беттінг-партнерку. Оффери

Найбільш популярними продуктами, на які веби ллють трафік в партнерці CG Solutions, на момент написання цієї оглядової статті є оффери, орієнтовані на Tier-1 сегмент. Наприклад, особливо гарну конверсію у такому гео, як Канада, показують оффери:

СG Solutions - огляд та відгуки про партнерку. Оффер Conquestador

Трафік на оффер можна залучати з багатьох популярних джерел, попередньо узгодивши його з менеджером. Тестова капа — 20 FTD. Розмір виплати складає $200.

СG Solutions - огляд та відгуки про партнерку. Оффер YukonGold

Приймається трафік виключно з UAC та соціальних мереж через мобільні застосунки. Розмір виплати за реєстрацію $20.

Також після введення санкцій в Україні щодо групи популярних операторів та брендів онлайн-казино та беттінгу, гравці активно стали долучатися до таких офферів, як SlotsCity, Vulkan 777, Favbet. Розмір ставки за FTD у них варіюється від $20 до $40 залежно від того, яке джерело використовує веб. 

Є низка і приватних офферів, орієнтованих на Португалію, Італію та Канаду, а за запитом зазвичай можна завести нове гео.

В картці кожного оффера наведено всі необхідні дані для роботи з ним.

СG Solutions - огляд та відгуки про партнерку

Також через неї можна подати заявку на отримання доступу до окремої пропозиції, вказавши джерело трафіку. Після цього менеджер затверджує доступ до офферу, якщо вказаний сорс відповідає вимогам рекламодавця.

Як вивести гроші з CG Solutions

Виплати в партнерці представлені в USD, UAH, EUR. Кошти виводяться за зазначеними вебмайстром реквізитами щоп’ятниці по конверсіях, які були підтверджені. Рахунки ж на виплату формуються автоматично щочетверга. Також в мережі готові розглядати варіанти дострокових виплат за ексклюзивними умовами.

Як вивести гроші арбітражнику з партнерки СG Solutions

Кожен оффер передбачає певний період холду. У більшості офферів такий період займає 14 або 30 днів. Але є і такі, у яких цей термін складає лише 7 днів. Звірка та підтвердження статистики проводяться впродовж 3 робочих днів з дня завершення холду (звітного періоду). 

Виводити кошти можна на: 

 • USDT (TRC-20, ERC-20);
 • BTC;
 • ETH;
 • Capitalist;
 • Skrill;
 • банківські картки Visa/MasterCard.

Мінімальна сума для виведення — $50

CG Solutions — відгуки

Вже заливали на оффери CG Solutions? Поділіться враженнями та досвідом в коментарях під цим дописом. 👇 

Якщо ж ще не встигли потестувати цю партнерську мережу — є сенс зареєструватися і спробувати. 

Новини та інформацію щодо появи нових офферів CG Solutions також публікують у Telegram-каналі та LinkedIn.

Коментар

0

  На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш