0%

Прогрес

Інтерв’ю з Євгеном Negro, засновником Traffis. Як мультитул-сервіс для арбітражу претендує на статус кнопки «бабло»

24.05.2023

3489
0

Інтерв’ю з Євгеном Negro, засновником Traffis. Як мультитул-сервіс для арбітражу претендує на статус кнопки «бабло»

Пошукові запити на кшталт «арбітраж трафіку з чого почати», «арбітраж трафіку як заробляти», «як заробити в affiliate-маркетингу» та подібні інші зараз переживають таку ж популярність, як 10 років тому це було з індустрією програмування та QA. Все більше новачків прагне заробляти, зливаючи на сірі ніші, але після першого заливу, розчаровуються і забивають на це. Таке трапляється через те, що на практиці, виявляється, що кейсик від Youtube-блогера, який намагався скопіювати новачок, вже давно не є актуальним. Про такі деталі як якість акаунтів, платіжок, застосунків та лендингів блогери та партнерки зазвичай взагалі не згадують у кейсах. Ба більше, пошуки розхідних матеріалів нерідко закінчуються відвертим скамом. 

Один з варіантів вирішення більшості проблем, з якими стикаються не тільки новачки, але й досвідчені команди, можуть стати сервіси-мультитули. Першим ідею такого сервісу разом зі своєю командою презентував та реалізував Євген, більш відомий як Negro (платіжне рішення для affiliate-маркетингу AdPay.Cards, партнерська мережа Moonstar).

Арбітраж трафіку з чого почати. Інтерв'ю з засновником мультитул-сервісу Traffis, Євгеном NegRo

Тож ми вирішили дізнатися всі подробиці про створення та особливості роботи з новим багатоцільовим сервісом Traffis.

Євгене, розкажи, будь ласка, як і коли з’явилася ідея створення сервісу Traffis?

Створення продукту спочатку було пов’язане тільки з сервісом мобільних застосунків для тематики Gambling/Betting із власним кол-центром, який кратно збільшує кількість FTD/RD депозитів, але ми вирішили зробити набагато більший крок.

А чи спиралися ви на досвід та болі власного відділу медіабаїнгу чи просто бачили, що більшість соло-арбітражників шукає у чатиках надійні трекери, сервіси та шопи акаунтів?

Безумовно, досвід — це основоположний інструмент при створенні продукту в нашій сфері, ми завжди шукали, як економити час, кости на витратні матеріали, як спростити задачу, адже погодьтеся, що набагато приємніше зробити кілька кліків і створити готову і, що важливо, актуальну воронку для запуску трафіку в будь-якій вертикалі. Дуже часто бувають тимчасові або приватні офери, де потрібно швидко закинути товар/бренд/послугу на відповідний преленд у нашій сфері. І тобі не потрібно збирати його самостійно, як у конструкторі, хоча цей функціонал ми теж викотимо в майбутньому. Вже зараз у рамках 17 гео та десятці підключених CPA сіток ми пропонуємо готові рішення для їхніх оферів.

З якими вертикалями та сорсами можна працювати, користуючись сервісом?

Якщо ви працюєте або хочете почати працювати з: Nutra, Gambling, Betting, Sweepstakes, Finance можете використовувати Traffis. Також ми представимо Marketplace App це маркет додатків від різних постачальників, як з нашим КЦ, так і без нього для використання вебами. Будуть доступні як і iOS, так і Android застосунки.

Який функціонал отримують користувачі Traffis? Чи здатен він облегшити роботу не лише новачкам, але й досвідченим байєрам?

Арбітраж трафіку з чого почати. Інтерв'ю з засновником мультитул-сервісу Traffis, Євгеном NegRo

Звичайно, на прикладі великої команди, я можу з упевненістю сказати, що навіть якщо у вас є інтегратори, не факт, що вони швидко зануряться у нову вертикаль, а тим паче зберуть ленди, що точно конвертують, — це все тести, в рамках яких наша компанія витратила близько $50 000 на 5 байєрів, коли ми відкривали нову вертикаль і займалися її тестами. 

Скажу чесно, якби ми одразу мали такий сервіс, витрати на наші тести склали б 300 баксів на техчастину. Решта — тільки тести трафіку, які б окупалися щонайменше наполовину, і ми могли б зосередитись на оптимізації компанії, а не на тесті десятка воронок у різних гео. Також важливо, що з нашим сервісом ви можете створити готову воронку під будь-яку з тематик у кілька кліків, а не впродовж кількох днів.

Можете описати покроково, принцип дій байєра, який користується мультитул-сервісом? Отримав свіє посилання у партнерці, а що далі?

Пройшов реєстрацію в Traffis, вибрав офер у партнерській мережі або серед тих партнерок, які будуть у нашому офіційному списку. Оплатив відповідний тарифний план. Оптимальним для соло-баєра вважаю стандартний тарифний план, який включає всі тематики, а також клоакінг + кілька безкоштовних доменів.

Далі вибрав країну, мову, шаблон прелендингу, додав посилання на офер і, якщо потрібно, шляхом завантаження картинки замінив картинки оферу/товару/послуги на свої.

Отримав готове посилання, всі івенти легко додаються шляхом інтеграції Pixel ID коду.  Далі — профіт! 🙂

Арбітраж трафіку з чого почати. Інтерв'ю з засновником мультитул-сервісу Traffis, Євгеном NegRo

Чи тестуєте ви ленди/преленди, які розробляє контентний відділ сервісу, перед тим, як додавати їх у базу сервісу?

Так, усі нові прелендинги проходять тести, важливо зрозуміти, що дуже відіграє роль історія/воронка/підхід. Якщо він унікальний, то підігнати його під іншу селебу або новинний канал зможе користувач, завантаживши кілька нових картинок. Преленди не вічні, але наш контент-відділ співпрацює спільно з партнерками та продумує преленди на підставі нашого досвіду і досвіду партнерів. 

Набагато гірше — це викачати прелендінг зі спай-сервісу, не розуміти скільки років його ллють. Або це може бути лендінг такого самого новачка з купою зайвого коду та багів, який потім треба віддати на чищення та чекати ще 24 години у найкращому випадку, щоб вам скинули відповідний архів для запуску.

Арбітраж трафіку з чого почати. Інтерв'ю з засновником мультитул-сервісу Traffis, Євгеном NegRo

Якщо на ці ленди одночасно будуть лити сотні новачків, чи не будуть такі сторінки вигорати за 1-2 дні? Зазвичай конверсія дорівнює нулю саме на лендингах, які надають партнерки.

Тільки кількістю варіантів і кількістю гео і тематик, безумовно, буде перетин. Ми плануємо поки що впровадити внутрішній трекер, щоб розуміти, наскільки багато людей братимуть один і той самий лендінг і що впливає на це, просто перше розташування або ж інші чинники. Є тут люди, які думають, що якщо ви зробили преленд за $300-500, то через кілька днів його не зіллють і не литимуть самостійно?😏

А як щодо тих, хто займається розробкою PWA, якщо у вас є власний конструктор прогресивних веб-застосунків? Чи можуть вони також додавати свої послуги на внутрішній маркетплейс?

Арбітраж трафіку з чого почати. Інтерв'ю з засновником мультитул-сервісу Traffis, Євгеном NegRo

На внутрішній маркетплейс можуть додавати тільки ті застосунки, які відповідають запиту ринку, опубліковані в маркетах і є можливість s2s з нашим сервісом.

Як сервіс, який заснований українцями для цивілізованого світу, чи готові розміщувати продукти російських розробників?

Якщо це 404 компанія, яка сплачує податки у рф, перебуває у рф і тим самим підтримує війну — ні.

А тепер про наболіле більшості байєрів — де можна оновлювати статку під час роботи з мультитулом? Потрібен сторонній трекер чи можна обмежитись вбудованим у сервіс?

Можна використовувати сервіс без трекера в будь-який із вертикалей.

Раніше ти згадував в соцмережах про власний кол-центр, заточений під роботу з вертикаллю гемблінгу, який допомагає підвищити retention та ROI до +30%. Якщо це не секрет, як КЦ отримує контакти ліда, який реєструється за стороннім посиланням з партнерської мережі?

Ось тут уже секрет, ну ми не зламуємо нікого, якщо що. 🙂

Арбітраж трафіку з чого почати. Інтерв'ю з засновником мультитул-сервісу Traffis, Євгеном NegRo

У яких гео ваш КЦ сервісу може дотискати ліди? І якщо веб проливає на «нестандартну» країну зі специфічним діалектом, чи готова команда Traffis залучати нових сейлзів саме під це гео та за яких умов?

Наразі КЦ розмовляє тільки українською та російською мовами, найближчим часом це буде польська, англійська, іспанська, але якщо будуть предметні запити від наших клієнтів під гарний обсяг, ми зможемо додати нові мови у винятковому форматі.

Ви проводили первинні тести сервісу, залучаючи фокус-групи з байєрів. Які були перші відгуки про роботу з мультитулом? Як довго тривали ці тести та наскільки це допомогло вебам скоротити витрати часу на роботу з трафіком?

Ми робили відкритий тест тільки з PWA додатками, все інше тестувалося в таємниці своїми баєрами, благо людей вистачає.🙂

Щоб конкуренти не розслаблялися, мусимо поставити це питання — чи планує команда Traffis додавати інші функції сервісу найближчим часом? 

Я не можу сказати, що у нас є конкуренти. Я б дуже хотів, щоб було саме так. Але або я погано вмію шукати сервіси, або ми поки що єдині. 🙂В іншому разі було б значно простіше все реалізувати, «підглянувши», так би мовити.

Наш холдинг у всіх продуктах стикається завжди з одним питанням «як все ж таки почати». Можливо, ми відкриємо Академію, яка буде вірним помічником для будь-кого.

Арбітраж трафіку з чого почати. Інтерв'ю з засновником мультитул-сервісу Traffis, Євгеном NegRo

І наостанок, яка ціна підписки на сервіс, коли чекати на реліз та чи можна сказати, що для багатьох мультитул стане тією кнопкою «бабло», про яку всі говорять?

Реліз уже зовсім скоро, я б не хотів прив’язуватися до точної дати, але в межах кількох тижнів. Знаєте, це як посадити людину в хороший спортивний автомобіль — головне, щоб вона зуміла ним керувати. Усе залежить від бажання людини, адже на технічному боці успішний залив не закінчується, ще потрібно рекламу запустити.😄

Хотілося б від себе додати — все, що робить наша команда насамперед робиться від Українців і для Українців. Я хочу, щоб у нашій країні молодь мала можливість розвиватися і покращувати якість життя! Всіх обійняв. (с) Negro

Арбітраж трафіку з чого почати. Інтерв'ю з засновником мультитул-сервісу Traffis, Євгеном NegRo

CPADOK.media висловлює вдячність Євгену за відкритість та вірить в те, що у галузі affiliate-маркетингу буде з’являтися ще більше сервісів і продуктів, які отримуватимуть позитивні відгуки у всьому цивілізованому світі, даючи шанс заробляти навіть новачкам. Бо ці сервіси створені з завзятістю, перфекціонізмом і любов’ю, притаманними українцям!

Читайте українське та підписуйтесь на «Спадок» медіа в TelegramInstagram та Twitter.

Коментар

0

    На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш