0%

Прогрес

Кейс Rockit Media: $41 527 чистого профіту за 6 днів на Австралію з Facebook та iOS застосунків

17.10.2023

559
0

Кейс Rockit Media: $41 527 чистого профіту за 6 днів на Австралію з Facebook та iOS застосунків

Впродовж останнього року кейси з заливу гембли з iOS-додатків на вагу золота, адже весною 22-го вийшла 14 версія iOS. Якщо коротко, то ця подія досить грандіозно вплинула на наш бенд і всіх, хто працює з таким джерелом трафіку: 

  1. Apple зробив жорсткішою політику конфіденційності та перестав збирати дані користувачів у додатках. 
  2. Як результат, в аналітиці Meta не відображаються конверсії (реєстрація, депозити), а ми та ще багато команд не можемо якісно аналізувати та масштабувати звʼязки, як раніше.

В цьому кейсі Rockit поділиться своїм досвідом заливу гембли з facebook + iOS на Австралію — дуже смачне гео для кожного вебмайстра.

Період: 15.08.2022-21.08.2022

Джерело: Facebook + iOS

Гео/офер: LevelUp (AU)

Спенд: $30 972

Ревеню: $72 500

ROI: 134%

Робота з аналітикою

Оскільки тести та аналітика в нашій сфері — все, ми не перемикнулися на інші підходи, а в тісній колаборації з власним відділом розробки додатків за 4 місяці навчилися заливати наосліп за інстали через відкриту органіку на аппках. 

Вирішили розподіляти гео між байєрами бенду (1 байєр = 1 гео) і таким чином аналізували статистику вже в нашому трекері по одному потоку. 

Офер та умови 

В цьому кейсі Rockit працював з брендом LevelUp на AU по CPA зі ставкою $250. Головна перевага для нас в цьому казино — чудовий ретеншн, в якому ми впевнені після не першого року співпраці, а також платіжні рішення, що працюють безперебійно, та дають можливість підтримувати стабільний CR.

Кейс Rockit Media залив на Австралію через Facebook+iOS

Ми точно знаємо, що побудова міцних партнерських відносин і відповідність очікуванням — це ґрунт у сфері перфоманс-маркетингу та ключик до отримання найкращих умов. Саме тому байєри Rockit орієнтовані не лише на пошук та масштабування профітних звʼязок, а й постійно оптимізують їх для підвищення окупності трафіку (рекламодавцю) шляхом тестів і глибокій аналітиці всіх проливів. Завдяки такому підходу наші менеджери без проблем можуть отримати анкап, і цей кейс не став виключенням. 

Креативи та апки

Креативи використовували переважно відео. З нашого досвіду статика на Австралію відпрацьовує гірше. Підхід досить типовий, але робочий (креатив з прикладу використовували понад рік) — слоти + емоції від великого виграшу + зарахування на карту місцевого банку. 

Що стосується застосунків, то це завжди власна розробка без агресивного дизайну.

Кейс Rockit Media залив на Австралію через Facebook+iOS

Читайте також: Кейс BIG TRAFF 75%+ ROI на гемблінгу за допомогою чат-ботів в месенджерах

Статистика

За тиждень активної роботи нам вдалося отримати 3.5K+ інсталів та 290 FD з ROI 134%, а профіт склав $41 527. 

Додаткова статистика: 

  • click2install — 66%; 
  • install2reg — 40%;
  • reg2dep — 20%.
Кейс Rockit Media залив на Австралію через Facebook+iOS
*hosts – інстали, total – реєстрації + депозити

Висновок

Завдяки тому, що ми одними з перших успішно адаптувалися до оновлень iOS, аукціон був достатньо порожній і дав нам можливість за три місяці згенерувати гарний профіт (який залишиться, звісно, в таємниці 😉) з ROI >80% не тільки на AU, але і на низку інших гео в Tier1/Tier2. 

Наш кейс доводить, що саме наполегливі тести, постійна перевірка гіпотез різними методами, тісна комунікація з рекламодавцем задля кращих оптимізацій можуть привести до бажаного результату. Тому… всім успішних і профітних тестів! 🤘

Читайте українське та підписуйтесь на Спадок.медіа в TelegramInstagram та Twitter.

Коментар

0

    На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш