0%

Прогрес

Фарм-акаунти Google Ads - інтерв'ю з засновником онлайн-магазина та команди фармерів Dofamine Farm-min

06.06.2024

Про особливості функціонування команди фармерів та магазину акаунтів Google. Інтерв’ю з засновником Dofamine Farm

В гостях у Спадок.медіа людина, що стоїть за потужною командою фармерів та шопом акаунтів Google Ads, Dofamine Farm.

Засновник проєкту — досвідчений фармер, який добре знає, наскільки важливий доступ до якісних акаунтів Google Ads і Google Play Console. Він побудував бізнес, що забезпечує вебмайстрів та розробників усім необхідним для успішного запуску рекламних кампаній та публікації мобільних застосунків. Поговоримо про нюанси фармінгу, особливості ринку акаунтів, а також про те, як обрати надійного постачальника.

Фармінг акаунтів Google Ads: методи, труднощі, тренди

Як виникла ідея створення магазину фарм-акаунтів? Який був ваш початковий досвід в арбітражі трафіку?

Ідея створити шоп акаунтів прийшла якось сама собою, але не від хорошого життя. Пропрацювавши певний час в баїнгових командах (приблизно пів року) на позиції фармера, постійно наздоганяло відчуття, що щось не так, та потрібно відкрити свій невеликий бізнес аби не залишитись без штанів у випадку якщо з роботою в команді піде не дуже. Так воно і сталось, мене було звільнено оскільки я не відповідав деяким «цінностям» цієї команди. Розпрощавшись з нею через декілька тижнів прийшло повномасштабне вторгнення, роботи на той час не було взагалі. Тож, не знайшовши жодної вакансії в той час навіть на фармера, я вирішив створити шоп якісних акаунтів для заливу з Google Ads.

Цікаво дізнатись, якими критеріями ви керуєтесь при відборі акаунтів для продажу? Які типи акаунтів мають найбільший попит?

В нас є певний перелік обов’язкових пунктів, які мають бути присутні в акаунті. При наявності цих критеріїв акаунт вважається готовим та може передаватись нашим клієнтам. Кожен акаунт перед передачею проходить 2-3 цикли перевірки аби мінімізувати вірогідність отримання заблокованого акаунта або такого, який не відповідатиме запиту покупця. Не буду приховувати, такі ситуації в нас були, але таке стається вкрай рідко. Ба більше, в таких випадках клієнт одразу отримає заміну по своєму замовленню без додаткових та затяжних розборів ситуації. Ми вже своєю чергою розбираємось, чому так сталось.

На сьогодні найбільший попит мають фарм-пошти без Ads, гео Україна та Британія. Також акаунти з прогрівом у 10-15 фунтів та пройденою верифікацією. А вже серед акаунтів розробника чудово йдуть корпоративні та фізичні акаунти України.

А які методи фармінгу використовує ваша команда? Чи змінювалися вони з часом через оновлення алгоритмів Google?

Ми використовуємо лише ручний метод фарму. Всі дії в облікових записах від А до Я проводиться вручну нашими співробітниками. Мануал та потреби постійно змінюються, тож і регулярно оновлюються залежно від алгоритмів. Сьогодні мануал працює, а завтра ні, доводиться постійно покращувати роботу.

Скільки фармерів має бути в команді, аби задовольняти потреби шопу, який ви ведете?

Наразі в нас працює 5+ фармерів, але ми навіть такою командою не завжди  встигаємо покривати всі потреби наших клієнтів. Наразі активно розширюємось, наймаємо нових працівників, та намагаємось систематизувати роботу.

Якщо фармер працює віддалено, чи є якісь методи перевірки та трекінгу якості його роботи?

Зазвичай перевірка акаунтів проходить в момент його здачі. Тобто за скріншотами або в ручну перевіряються необхідні сервіси та дії, які обов’язково мають бути на акаунті. 

Чи використовуєте якісь інструменти та методи для автоматизації процесу фармінгу акаунтів? Чи, на відміну від інших джерел трафіку, з Google цього краще не робити?

Декілька разів ми намагались автоматизувати роботу з фарму пошт, але результат виявився незадовільним, тому ми відмовились від цього.

На ринку стали з’являтися сервіси, які здатні в автоматичному режимі фармити акаунти Google та частково контролювати процес заливання РК, але підписка на них коштує близько $1000 на місяць. Чи взагалі рентабельно це для тих байєрів, які заливають з Google Ads, або ж краще придбати міцний ручний фарм Tier-1 гео та лити з нього впродовж кількох місяців умовний гемблінг з UAC?

Все залежить від часу, в який ми працюємо. Сьогодні чудово запускаються спендові акаунти, завтра — агентські, післязавтра байєри працюють суто з фармами. Все залежить від багатьох факторів, таких як: технічна складова всередині команди, досвід байєрів та час, який команда готова витратити на тести. Тому тут індивідуально кожен може відповісти на питання, наскільки це рентабельно.

Які основні труднощі виникають в процесі фармінгу акаунтів саме для такого вимогливого джерела, як Google Ads?

Бани, бани, бани. Не будемо лукавити, з ними стикаємось постійно, особливо зараз. Такої простої роботи, як у 2022 році вже, мабуть, не буде.🤷 Тому постійно адаптуємось, покращуємо скрипти, мануали та витрачаємо багато часу й ресурсів на тести. Це, мабуть, найголовніший та найважчий аспект у фармі.

Акаунти яких гео є найпопулярнішими серед покупців?

Зараз гарно себе показує Великобританія. Це стосується, як звичайних пошт, так і акаунтів з Google Ads. На другому місці — Україна, корпоративні та індивідуальні консолі розробників Google Play та звичайні пошти. Далі вже йдуть мікс гео: Німеччина, США, Франція, Італія та інші.

Фарм акаунтів - шоп акаунтів - магазин акаунтів Google Ads

Як ви бачите майбутнє ринку фарм-акаунтів? На які тренди можна очікувати найближчим часом?

Майбутнє ринку акаунтів…😏 Не думаю, що цей ринок колись закінчиться, будуть гарні часи, будуть й погані. Але поки є люди, яким потрібно обходити антифрод-системи різних сервісів та соцмереж, цей ринок буде жити.

Гарантії, боротьба з фродом, конкурентні переваги

Чи надаєте якісь гарантії покупцям і, чи є можливість заміни акаунта, якщо його забанять?

Все залежить від типу акаунтів, які арбітражник або команда закуповує. Але оскільки в нас немає можливості перевірити методи запуску та інші розхідні матеріали клієнтів, на жаль, ми не надаємо гарантій на акаунти. Проте хочу зауважити, що зазвичай, якщо клієнт придбав товар, і на ньому не було жодних дій навіть впродовж двох-трьох тижнів, то ми без зайвих питань робимо заміну. Все описане вище стосується наших постійних клієнтів.

Як ви боретеся з фродом та зловживаннями з боку покупців, які, наприклад, через неякісні проксі чи антидетект часто ловлять бани акаунтів і вимагають заміни?

Зазвичай якщо помічається аномальна кількість банів у певного клієнта, ми намагаємось з’ясувати які матеріали він використовує для запуску. Якщо розхідний матеріал виявляється неякісним, то ми робимо заміну, але попереджаємо, що наступного разу заміну зробити не зможемо.

Як ви оцінюєте конкуренцію на ринку фарм-акаунтів Google? Назвіть ваші конкурентні переваги.

Конкуренція наразі достатня, багато шопів нині працює, та надають послуги, схожі з нашими. Але реальність така, що саме наша команда конкурує сама з собою, бо ми завжди намагаємось дивитись на себе вчорашніх, аби сьогодні стати ще краще.

Робота з клієнтами та плани розвитку

Бувають думки про розширення асортименту послуг? Наприклад, надавати консультації з фармінгу акаунтів чи створення власних магазинів акаунтів.

Так, звісно! Ба більше, скажу, що ми вже надавали цю послугу нашим клієнтам. І вони задоволені результатом. Ми завжди раді допомогти та проконсультувати з питань, на які можемо відповісти та у розв’язанні яких маємо експертизу.

Щодо навчання, як створювати, вести та розвивати магазини облікових записів, відповім цитатою: «Хто вміє — робить, хто не вміє — навчає».

Як ви будуєте довіру з клієнтами? Які канали комунікації ви використовуєте?

Довіра будується з плином часу, і ми завжди йдемо на зустріч нашим покупцям. Наведу банальний приклад, коли в кінці місяця байєри роблять замовлення, а оплата за них приходить в перших числах місяця (для новеньких поясню, це робиться, аби кости по акаунтах йшли в наступний місяць та не впливали на зарплатню в поточному місяці). Це, мабуть, найпростіший приклад лояльності, яку ми проявляємо. Але, якщо описувати всі ситуації, які бувають, то не вистачить й кількох листів формату А4.

Купити акаунти Google Ads для арбітражу трафіку - Dofamine Farm - відгуки

Чи є у вас програма лояльності для постійних клієнтів? Якщо так, то які саме бонуси вона передбачає?

Для постійних клієнтів у нас є знижки. З кожним клієнтом це оговорюється індивідуально. Також ми видаємо товар, який ще не потрапив в паблік, та пріоритет на бронювання товару, якого наразі немає в наявності.

Які поради можеш дати новачкам, що тільки починають працювати з Google Ads?

Читайте довідку Google. Там є відповіді на більшість запитань, які турбують як байєрів, так і фармерів.

Чи є у вас плани щодо розвитку якихось зовсім нових напрямків бізнесу, пов’язаних з фарм-акаунтами?

Плануємо запускати деякі нові позиції. А щодо сорсів, то поки залишаємось разом з Google, і тільки з ним.

Замість висновку

Отже, фармінг акаунтів Google Ads — це складний, але необхідний процес для успішного арбітражу трафіку. Dofamine Farm — це надійний постачальник якісних акаунтів, який завжди готовий допомогти своїм клієнтам. Велика подяка засновнику проєкту за детальні відповіді та цінні поради! Якщо у вас виникли питання або пропозиції щодо фарм-акаунтів, звертайтесь до Dofamine Farm в Telegram — https://t.me/heavydofamine.

Читайте українське та підписуйтесь на Спадок.медіа в TelegramInstagram та LinkedIn.

Коментар

0

    На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш