0%

Прогрес

11.06.2024

AURON: огляд партнерської мережі з акцентом на in-house нутра-офери в Азії, Латамі та Африці

В affiliate-маркетингу пошук надійної партнерської мережі з унікальними пропозиціями є одним з ключових факторів успіху. AURON молода та амбітна CPA-мережа, вирізняється на фоні конкурентів своєю спеціалізацією на ніші health/beauty та фокусом на власному виробництві й в Азії, Латинській Америці та країнах Африки.

AURON - огляд партнерської мережі з акцентом на in-house нутра-офери в Азії, Латамі та Африці

Заснована у 2022 році командою досвідчених професіоналів з більш ніж 10-річним досвідом в affiliate-маркетингу, партнерська мережа AURON надає своїм партнерам не просто інструменти для заробітку, а комплексний підхід до монетизації трафіку, який базується на взаємовигідній співпраці та глибокому розумінні специфіки ринку.

Чим AURON вирізняється на фоні конкурентів?

Команда AURON свідомо обрала для себе вузьку нішу. Це дозволяє команді нетворку бути справжніми експертами в обраному напрямку та надавати партнерам ексклюзивні умови співпраці, які складно знайти в інших мережах.

Ключові переваги AURON:

 • Прямий рекламодавець. AURON працює без посередників, що гарантує не лише високі ставки, але й прозорість взаєморозрахунків та своєчасні виплати без затримок.
 • Експертиза на ринку Азії. Команда мережі має глибокі знання азійського ринку. Це дає можливість пропонувати досвідченим соло-вебам та командам актуальні та прибуткові офери, які відповідають потребам та інтересам локальної аудиторії.
 • Індивідуальний підхід. В AURON не сприймають шаблонних підходів до співпраці з партнерами. Менеджери мережі завжди готові надати персональну підтримку, консультації та розробити індивідуальні умови з урахуванням побажань та можливостей кожного вебмайстра.
 • Кастомні офери. Партнерка не обмежує партнерів оферами, що вже існують в переліку пропозицій. За запитом, AURON готові розробити ексклюзивний офер, який буде максимально відповідати трафіку, джерелу та цільовій аудиторії партнера.
 • Власне виробництво. Весь процес виробництва продукції безпосередньо контролюється фахівцями з команди партнерки, що гарантує її якість та відповідність усім стандартам. Це важливий фактор для партнерів, які цінують свою репутацію та довіру аудиторії.

Чим AURON вирізняється на фоні конкурентів - переваги нутра-партнерки

Крім того, AURON надає партнерам широкий вибір інструментів та послуг, які допоможуть збільшити конверсію та максимізувати прибуток:

 • API;
 • Postback;
 • Адаптація та професійний переклад промо-матеріалів;
 • Налаштування API на промо;
 • Розширена статистика (включно з актуальними статусами та коментарями від кол-центру).

Географія та різноманітність оферів

AURON пропонує понад 80 оферів, з яких понад 40 – це in-house пропозиції, розроблені з урахуванням специфіки цільової аудиторії та попиту на ринку.

Що стосується географії оферів, то вона охоплює понад 12 країн, які є ключовими для вертикалі нутри: Індонезія, В’єтнам, Філіппіни, Малайзія, Сінгапур, Тайвань, Бангладеш, Гана, Перу, Чилі, Колумбія, Мексика та ін.

На момент написання огляду менеджер порадив автору звернути увагу на такі топові офери:

Arthricore (Індонезія)

Ефективний засіб від болю в суглобах. Високі виплати – від $29, та апрув на рівні 33% роблять цей офер привабливим для монетизації.

AURON - огляд партнерської мережі - офери - Arthricore (Індонезія)Prostalove (Індонезія) 

Препарат для лікування простатиту з високим попитом. Виплати – від $25, апрув – 31%.

AURON - огляд партнерської мережі - офери - Prostalove (Індонезія)

Arthriflexs (Індонезія)

Препарат для покращення здоров’я суглобів. Виплати – від $25, апрув – 30%.

AURON - огляд партнерської мережі - офери - Arthriflexs (Індонезія)

Diet Smart (В’єтнам)

Дієвий засіб для схуднення, який є популярним у В’єтнамі. Виплати – від $23, апрув – 33%.

AURON - огляд партнерської мережі - офери - Diet Smart (В'єтнам)

Manplus (Бангладеш)

Препарат для потенції з високим попитом в Бангладеші. Виплати – від $4, апрув – 12%.

AURON - огляд партнерської мережі - офери - Manplus (Бангладеш)

Джерела  трафіку, або Якісний трафік — запорука успішної співпраці

AURON відкрита до співпраці з вебмайстрами, які працюють з різними джерелами трафіку, включно з Facebook, Google, Native та TikTok. Але зазначимо, що AURON цінує якість трафіку та не працює з мотивованим трафіком, SMS та email-розсилками.

Як вивести кошти з AURON 

Команда партнерки гарантує виплати без затримок двічі на тиждень. Періодичність: вівторок та четвер (заявку потрібно подати за день).

Актуальні валюти: USD, USDT (TRC-20). 

Холд відсутній, а мінімальна сума для виводу складає $100, якщо виводити на USDT-гаманець. У разі виводу на Wire Transfer мінімальна сума складатиме $500.

Реєстрація та огляд особистого кабінету партнера AURON 

Щоб почати заробляти на профітних in-house COD-оферах від AURON, треба пройти швидку реєстрацію на платформі. Зробити це можна, заповнивши контактну форму на головній сторінці сайту партнерки або за цим посиланням.

AURON - огляд партнерської мережі - Реєстрація партнера

Після реєстрації вебмайстер отримує доступ до особистого кабінету, інтерфейс якого є доволі лаконічним та інтуїтивно зрозумілим, завдяки тому, що створений на відомій платформі Scaleo.

Нижче розберемо кожну сторінку особистого кабінету детальніше.

Головна сторінка містить загальну статистику по всіх оферах і рекламних кампаніях партнера. Узагальнені дані складаються з показників кількості лідів (підтверджені, непідтверджені, відхилені та некоректні), AR, а також суми підтвержденої виплати.

AURON - огляд особистого кабінету нутра-партнерки - головна сторінка

За допомогою фільтру періодів можна переглядати статистику від 1 до 90 днів.

На цій же сторінці наведений перелік топових за конверсією оферів, які також можна сортувати, залежно від призначення оферу.

AURON - огляд особистого кабінету нутра-партнерки - головна сторінка - офери

Також на головній є статистика суто по оферах, з якими працював/працює партнер і його креативи.

В розділі «Офери» наведений повний перелік актуальних оферів з інформацією про категорію, розмір виплати, гео та метрики.

AURON - огляд особистого кабінету нутра-партнерки - Офери

Клацнувши на назву або зображення офера, можна ознайомитись з більш детальною інформацією про його особливості, заборонені та дозволені джерела трафіку, EPC, середній CR, а також переглянути варіанти лендінгів.

AURON - огляд особистого кабінету нутра-партнерки - картка офера

У вкладці «Статистика» наведена детальна інформація про трафік партнера за параметрами: 

 • День;
 • Місяць;
 • Офер;
 • Ціль;
 • Країна;
 • Тип пристрою;
 • Операційна система;
 • Тип з’єднання;
 • Смартлінки;
 • Реферали.

AURON - огляд особистого кабінету нутра-партнерки - статистика

За потреби вебмайстер може додати й інші параметри групування і кастомні налаштування колонок.

AURON - огляд особистого кабінету нутра-партнерки - кастомні налаштування статистики

Детальна інформація про конверсії наведена в однойменному розділі «Конверсії». Скориставшись зручною системою фільтрів можна отримати майже всі дані по кожному з лідів. Крім того, є можливість бачити коментарі й статус від кол-центру. Вся статистика за певний період легко експортується в окремий файл.

AURON - огляд особистого кабінету нутра-партнерки - Конверсії

У вкладці «Біллінг» наведена вся історія нарахувань та виплат. Також тут можна додати нові платіжні методи. Інформація за рахунками також легко експортується або завантажується на пристрій вебмайстра в один клік.

AURON - огляд нутра-партнерки - як вивести гроші

В розділі «Інструменти» налаштовуються постбеки, а також API.

AURON - огляд нутра-партнерки - інструменти

Важливо: щоб увімкнути API, потрібно звернутися до свого менеджера.

У вкладці «Реферали» зібрана вся статистика по залучених рефералах та нарахуваннях винагороди (5% з усіх щомісячних платежів) по кожному з рефералів.

AURON - огляд нутра-партнерки - реферальна програма

Також на цій сторінці можна скопіювати власне реферальне посилання. За цим посиланням залучатимуться нові досвідчені партнери, які прагнуть заробляти більше на якісних COD-оферах.

Висновок 

AURON – це дуже перспективна партнерська мережа, яка орієнтована на довгострокову співпрацю з вебмайстрами та надання їм максимально комфортних умов для роботи. AURON пропонує високі ставки, своєчасні виплати, широкий вибір оферів та індивідуальний підхід до кожного партнера. 

Партнерка не працює з посередниками, тому завдяки in-house оферам пропонує ставки, вищі за ринкові, і середній апрув 35%. Понад 60% споживачів оферів є амбасадорами продукції, а це свідчить про високий CR, який досягається через лояльність цільової аудиторії.

Тим, хто шукає надійного партнера для монетизації трафіку в ніші health/beauty в Азії, Латамі та африканських гео, AURON може стати чудовим вибором.

Зареєструватися

Коментар

0

  На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш