0%

Прогрес

15.03.2024

Огляд гемблінг та беттінг-партнерки Bigtraff.partners, яка є складовою великої медіабаїнгової екосистеми

Bigtraff.partners – CPA-мережа у вертикалі гемблінгу та беттінгу, яка була заснована у 2023 році досвідченою українською медіабаїнговою командою Traffic.one, що залучає трафік за допомогою чат-ботів. 

Що виділяє Bigtraff.partners серед інших партнерок

Bigtraff.partners – CPA-мережа у вертикалі гемблінгу та беттінгу. Огляд партнерки

Засновники CPA-мережі наголошують на тому, що Bigtraff.partners, не є типовою партнеркою. Це повноцінна екосистема для вебмайстрів, де від веба потрібен лише трафік, а все інші турботи команда нетворку бере на себе. Простіше кажучи, вебмайстру або арбітражнику/медіабайєру допомагають не лише підібрати найбільш релевантний та вигідний офер, але й дають все, що може знадобитися для запуску кампанії. Але, якщо вебмайстер вже має власні підходи та не потребує сторонньої допомоги, він може заливати на офери партнерки, користуючись своїм досвідом та витратними матеріалами.

Завдяки тому, що медіабаїнгова команда, яка заснувала Bigtraff.partners, вже давно є відомою на ринку, партнерка пропонує дуже гарні умови роботи з багатьма рекламодавцями. Рекли розуміють підхід, за яким працює команда, та впевнені у якості трафіку (про це свідчить кейс, у якому за допомогою чат-ботів в месенджерах медіабаїнг впродовж одного місяця налив понад 200 FD з ROI 75%+). Саме через це нетворк може пропонувати великі ставки (часто, навіть більше, ніж у прямого рекламодавця на старті) та ексклюзивні бонуси для гравців, які доступні тільки вебам Bigtraff.partners.

Що ще пропонує нетворк

Завдяки тому, що CPA-мережа має власну медіабаїнгову команду, її партнери завжди можуть розраховувати на отримання вже протестованих креативів з високими показниками CTR та CR. Крім допомоги із налаштуванням та інтеграціями, для розв’язання всіх питань, веби мають пряму комунікацію із командою, яка безпосередньо працює з трафіком. Запити не обмежуються лише відділом баїнгу. Це можуть бути як спеціалісти з аналітики, так й інших департментів.

Для більшості оферів, які представлені в партнерці, доступні готові безплатні чат-боти. Також є:

 • опція інтегрування у власний трекер Keitaro CPA-мережі; 
 • безкоштовні мобільні застосунки під залив на iOS (для оптимістів, які продовжують лити аппки на Android команда партнерки на момент написання цієї статті також мала, що запропонувати);
 • спеціальна ціна на фарм-акаунти Facebook та Google в інхаус-шопі;
 • консультації та допомога у вдосконаленні маркетингової воронки та будь-якого її етапу;
 • створення кастомного чат-боту за запитом (зазначимо, що у партнерки мається власний конструктор чат-ботів onebot.tech);
 • ексклюзивні умови в окремих оферах.

Реєстрація, особистий кабінет вебмайстра та умови роботи

Зареєструватися в гемблінг-партнерці Bigtraff.partners можна у лічені хвилини, просто заповнивши коротку форму реєстрації на сайті. Треба лише зазначити свій email, пароль та контакти, за якими менеджер може зв’язатися з вебмайстром. Доступ до оферів та роботи з ними менеджер відкриває для вебмайстра за результатами мініспівбесіди.

Bigtraff.partners – реєстрація в гемблінг та беттінг CPA-мережі. Огляд партнерки

Сапорт нетворку оперативно реагує на всі запити вебів, але у вихідні та святкові дні очікування зворотного зв’язку може бути більш тривалим.

Наповнення особистого кабінету вебмайстра Bigtraff.partners

Структура та інтерфейс особистого кабінету CPA-мережі є звичними для досвідчених арбітражників та інтуїтивно зрозумілими для тих, хто нещодавно почав свій шлях в партнерському маркетингу. 

У вкладці Dashboard наведена узагальнена інформація про кількість кліків та конверсій за всіма рекламними кампаніями акаунта, перелік найсвіжіших оферів та контактна інформація для зв’язку з особистим менеджером.

Огляд особистого кабінету вебмайстра в партнерці Bigtraff.partners

В розділі  «Статистика» наведена всі статистичні дані по роботі з кожним офером. За допомогою зручної системи фільтрів можна робити вибірку за такими параметрами, як: 

 • Гео;
 • Офер;
 • Операційна система;
 • Тип пристрою;
 • Smartlink;
 • Subid.

Статистика в особистому кабінеті гемблінг-партнерки Bigtraff.partners

Сформований звіт можна експортувати в csv-форматі.

Статистика в особистому кабінеті (звіт) гемблінг-партнерки Bigtraff.partners

Також в особистому кабінеті можна налаштувати API-інтеграцію та Postback. Крім того, в партнерці присутній Facebook-інтегратор.

Офери

Станом на момент виходу огляду, Bigtraff.partners пропонує своїм партнерам доступ до більш ніж 500 оферів. В публічному доступі через особистий кабінет наведена лише частина таких оферів, тому краще поцікавитися у менеджера з приводу наявності ексклюзивів, релевантних вашому трафіку. 

Гемблінг та беттінг-офери в партнерці Bigtraff.partners

Не зважаючи на те, що партнерка не має in-house оферів, Bigtraff.partners надає великий вибір пропозицій у всіх популярних та не дуже мейнстримних гео. Географія також поступово розширюється на країни Азії (Китай, В’єтнам, Японію і т.д.) та в Африку.

Також партнери нетворку можуть розраховувати на ексклюзивні бонуси для ЦА, які рекламодавці надають лише для цієї партнерської мережі. Ба більше, завдяки наявності власної досвідченої команди з медіабаїнгу, перед додаванням в перелік, всі офери та креативи проходять тести, тобто конверсія буде значно кращою.

Моделі оплати в оферах

Нетворк працює за багатьма моделями оплати, але більша частина оферів, представлених в партнерці, орієнтована на роботу за CPA та RevShare-форматом.

Джерела трафіку

Гемблінг та беттінг CPA-мережа приймає трафік з будь-яких джерел. Виключення складають лише фрод та мотивований. Перелік дозволених та заборонених джерел трафіку може відрізнятися залежно від вимог рекламодавця та окремого оферу. 

Інформацію щодо дозволеного трафік-сорсу зазвичай можна знайти в назві та картці оферу.

Як вивести кошти з партнерки

Виплати проводяться кожної пʼятниці за всі конверсії, які вийшли із періоду холду, встановленого рекламодавцем на окремому офері. В нетворку запевняють, що виплачують партерам навіть, якщо рекламодавець ще не розрахувався із партнеркою.

Мінімальна сума для виводу – $200.

Як вивести кошти з партнерки Bigtraff.partners

На момент виходу публікації доступні такі платіжні методи:

 • USDT/BTC;
 • Розрахунковий рахунок юридичної або фізичної особи;
 • Картки Visa/MasterCard.

Для постійних та перевірених партнерів команда партнерки готова додати будь-який інший спосіб виплати.

На що ще слід звернути увагу

Bigtraff.partners вигідно виділяється серед інших учасників ринку тим, що не є CPA-мережею в класичному розумінні цього слова. Це повноцінна екосистема, яка орієнтована на швидке та легке розв’язання рутинних задач медіабайєрів. Так, внаслідок того, що нетворк створювався досвідченою медіабаїнг-командою, 99% відсотків всіх нюансів партнери можуть закривати, користуючись експертністю, результатами тестів оферів, наявності ексклюзивних умов та  зручного конструктора чат-ботів onebot.tech. В останньому ще й можна додатково отримувати пасивний дохід у вигляді комісії 10% за реферальною програмою з кожного залученого реферала. 

Реєструйтесь в Bigtraff.partners та користуйтесь всіма інструментами екосистеми, аби без зайвих нюансів вигідно монетизувати свій трафік у вертикалях гемблінгу та беттінгу за підтримки досвідченої команди.

Аби не пропустити актуальні новини та читати круті кейси й мануали, підписуйтеся на Instagram Bigtraff.partners.

Читайте українське та підписуйтесь на Спадок.медіа в TelegramInstagram та LinkedIn.

Коментар

0

  На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш