0%

Прогрес

17.11.2022

484
0

Арбітраж трафіку у Facebook: Який бюджет потрібен для старту?

Арбітраж трафіку — один зі складних, але й один із найприбутковіших способів видобути гроші в інтернеті. Щоправда, якщо ви вирішили арбітражити, то бажано вже мати гроші для старту. Без фінансових вкладень не вдасться запустити рекламну кампанію. І не вдасться об’єктивно проаналізувати її ефективність.
Ось як порахувати розмір початкового бюджету. Як не збанкрутувати на тестах. І на що саме доведеться витратитись.

Облікові записи Facebook

Якщо в якості трафік-сорсу ви обрали Facebook, вам знадобляться облікові записи. Бажано – мінімум 50-100 на перший місяць. Назвати точну кількість  не можна – багато чого залежить від офферу, стратегії та суворості модераторів.

У середньому, нормальний профіль коштує близько 20 доларів. Множимо 50 на 20 – всього 1000 доларів. Це багато. Однак підійшовши до справи з максимальною раціональністю, ви зможете заробити значно більше.
Можна заощадити та купити менше акаунтів. Або менш якісних. Або створити кілька десятків самостійно. Однак при цьому важливо пам’ятати, що більшість з них (у тому числі і якісних) буде заблоковано.

Домени

Їх також треба купувати. Для кожного нового запуску знадобиться новий домен. У середньому один домен стане вам приблизно у 2 долари. На місяць на них можна впевнено закладати близько 150 доларів.
Якоїсь миті витрачатися на них стане не потрібно. Їх може накопичитись досить багато, тож можна буде брати нові з вже оплаченого резерву.
Також варто мати на увазі: з доменами трапляються усілякі колапси та інші неприємності. Наприклад, зліт після зливу трафіку. Або блокування у пошукових мережах.
Однак є хороша новина: якщо ви плануєте працювати тільки з білими офферами і не використовувати жодних сумнівних схем, такі колапси відбуватимуться вкрай рідко, і всі домени будуть живі-здорові. А за такої ситуації, вам буде достатньо приблизно 10 доменів на місяць. Що у грошовому еквіваленті дорівнюватиме приблизно 20 доларам.

Креативи

Йдеться про банери, лендинги, преленди, пости в соцмережах та інші візуальні матеріали для залучення користувачів.
Якщо ви впевнені, що справитеся самостійно і зможете створювати ефективні креативи (зазвичай, можна робити це за допомогою Photoshop, Affter Effects, Figma, Canva та інших графічних та відеоредакторів), особливих витрат не буде. В іншому випадку вам доведеться витрачати на них близько 150 доларів щомісяця.
Однак, якщо це не ваше, потрібно буде їх замовляти. Середньостатистичний креатив коштує приблизно 5 доларів, якщо це банер. І 10-15 доларів, якщо це відео.
Зі створенням кожного нового акаунта доведеться створювати або купувати нові креативи.
Крім того, крео необхідні для тестів. Це потрібно, щоб з’ясувати, який із креативів залучає більше трафіку.

Допоміжні сервіси

Класичний мінімальний набір – клоака, antidetect-браузер та сервіси зачистки коментарів. Зазвичай без них не обійтися. Допоміжні послуги можна використовувати опціонально і за бажанням. Зазвичай це трекери, spy-сервіси, проксі тощо.

Клоака

Необхідна лише тоді, коли ви працюєте із сірими офферами або використовуєте неоднозначні методи просування. Якщо оффери білі, а методи чисті – пропустіть цей пункт.
Клоака дозволяє демонструвати різний за змістом контент модераторам та потенційним клієнтам. Першим демонструється варіант, який повністю відповідає правилам майданчика. А другим — більш агресивна версія, що продає.
За клоаку можна платити як кожного місяця (абонентська плата), так і одного разу.
Простіше сплатити все відразу, щоб потім про це не думати. Середньостатистична хороша клоака має ціну близько 300-400 доларів. Абонентська плата становитиме приблизно 50-100 доларів на місяць.

Клоачити також можна, використовуючи для цього трекер.

Оренда або купівля мобільного застосунку

У webview-застосунки (а також PWA) зашивається посилання на сторінку реєстрації на сайті офферу.  Розробка такого застосунку не у спеціалізованої команди, а у пересічного фрилансера коштує мінімум 150-200 доларів США. 

Також можна брати такі застосунки в оренду. Вартість залежить від обраного власником застосунку варіанту оплати — фіксована сума або оплата за кожен інстал. Підібрати сервіс оренди застосунків можна знати на сторінці “Сервіси“.

Antidetect-браузер

Дозволяє комфортно працювати з кількома акаунтами та забезпечує абсолютну конфіденційність.
Витрати на місяць становитимуть приблизно 70-100 доларів.

Сервіси очищення коментарів

Часто потрібні не тільки для роботи з сірими офферами, а й білими.
Якщо вибрати абонентську плату, потрібно віддавати близько 20-30 доларів щомісяця.

Сервер

Забезпечить адекватну та сталу роботу лендингів.
Якісний сервер має вартість близько 50 доларів. Заощаджувати на ньому вкрай не рекомендується, оскільки дешеві сервери уповільнюють роботу сайтів. І через це ви втрачатимете потенційні ліди.

Проксі, трекери та spy-сервіси

Власна ферма з mobile-проксі коштуватиме приблизно 320-350 доларів. Це ціна за 4 порти та sim-карти з обраним тарифом.
Додатково можна використовувати spy-сервіси та трекер (у 2022 році майже ніхто з арбітражників не працює без трекера). Вони додадуть до витрат ще близько 200 доларів. Однак розщедрюватися на них варто лише у випадку, якщо у вас хороший бюджет. Без них можна працювати, але без трекера буде дещо складніше збирати актуальну статистику та доводити свою правоту щодо кількості і якості лідів партнерці або рекламодавцю.

Тести

Це чи не головна стаття видатків. Без випробувань ніяк. Інакше є великий ризик злити взагалі весь бюджет. Адже ніколи не вгадаєш, які оффери/крео/налаштування зайдуть аудиторії.
Точну суму назвати неможливо. Багато що залежить від плейсентів, якості креативів, вашої винахідливості тощо. Проте тести необхідні.
Вони дозволять виявити найвигіднішу зв’язку, яка допоможе відбити всі витрати та заробити.
Крім того, варто мати на увазі, що зв’язки з часом втрачають актуальність. Тож доведеться тестувати нові й нові схеми.

Підрахуємо остаточну суму

Якщо ви чесний, добрий і законослухняний арбітражник, що ллє лише у білу, витрати на старті становитимуть приблизно 500- 700 доларів.
Якщо ви завзятий і хитрий арбітражник, який вирішив почати  роботу з трафіком, наприклад, з гемблінг-офферів, то доведеться викласти щонайменше 1000 доларів.
Якщо ви думаєте, що це забагато, пам’ятайте: всі витрати окуповуються сповна за умови холодного розрахунку. Головне – знайти робочі зв’язки.

Коментар

0

    На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш