0%

Прогрес

Трастові агентські рекламні акаунти ключ до успіху в медіабаїнгу

29.05.2024

210
0

Трастові агентські рекламні акаунти: ключ до успіху в медіабаїнгу?

В умовах постійного ускладнення та вдосконалення алгоритмів рекламних платформ і посилення правил модерації арбітражники та маркетологи перебувають у безперервному пошуку ефективних інструментів. Одним із таких інструментів, здатних забезпечити конкурентну перевагу, є трастові агентські акаунти. У цій статті розберемося чи справді такі трастові агентські рекламні акаунти є заповітним ключем до успіху, чи це всього лише маркетинговий міф?

Аби краще розібратися в темі з позиції практики, ми поставили кілька питань команді сервіса-провайдера, який впродовж не одного року надає доступ до трастових агентських акаунтів популярних рекламних джерел, ScroogeFrog Agency. Більше інформації про агенцію та умови співпраці читайте в нашому огляді.

Що таке агентські акаунти та чим вони відрізняються від звичайних?

Агентські акаунти Google Ads аренда

Агентські акаунти — це особлива категорія облікових записів у рекламних мережах, призначена для керівництва рекламними кампаніями від імені кількох клієнтів. Ключова відмінність від звичайних акаунтів полягає в підвищеному рівні довіри з боку платформ.

Такий підвищений траст зумовлений низкою факторів:

 • Історія та репутація. Агентства, як правило, мають багаторічну історію роботи й бездоганну репутацію, підтверджену значними рекламними бюджетами та дотриманням правил платформ.
 • Верифікація. Агентства проходять сувору процедуру верифікації, надаючи документи, що підтверджують їхню легітимність і фінансову спроможність.
 • Обсяги та великі бюджети. Рекламні мережі зацікавлені у співпраці з агентствами, що генерують значні обсяги трафіку і доходів.

Чи є якісь особливості роботи з агентськими акаунтами в контексті обмежень рекламних мереж? Наприклад, чи є якісь відмінності в лімітах витрат або доступних інструментах порівняно зі звичайними акаунтами?

ScroogeFrog Agency - Ads Accounts Google Ads, TikTok Ads, Facebook Ads, Bing Ads

Агентські акаунти не мають лімітів на рекламні витрати та можуть швидко переміщати бюджет у разі необхідності.

Переваги агентських акаунтів для арбітражу

Агентські акаунти TikTok Ads оренда, де взяти

Використання трастових агентських акаунтів відкриває перед медіабайєрами, PPC-спеціалістами, таргетологами та іншими рекламодавцями доступ до низки переваг:

Лояльність алгоритмів

Оголошення, що запускаються з агентських акаунтів, з більшою ймовірністю пройдуть модерацію й отримають вищі позиції в аукціоні.

Спрощена модерація

Рекламні матеріали, що розміщуються з агентських акаунтів, часто проходять пре-модерацію на рівні агентства. Тож алгоритми та модератори рекламних мереж ставляться до таких РК більш лояльно, а це прискорює запуск реклами навіть у тих вертикалях, які мають статус non grata.

Підвищені ліміти

Агентства, як правило, мають доступ до підвищених лімітів витрат, що дає змогу масштабувати успішні кампанії без обмежень та додаткових витрат на так зване прогрівання акаунта.

Пріоритетна підтримка

У разі виникнення запитань або проблем з рекламною кампанією, модерацією, платіжними методами тощо, завдяки агентству, вебмайстри можуть розраховувати на пріоритетну підтримку з боку рекламних мереж. Зазвичай агентства мають прямий доступ до технічної підтримки та консультацій від персонального менеджера.

Доступ до ексклюзивних інструментів

Ще одним приємним моментом для вебмайстрів та медіабайєрів є те, що агентства першими отримують доступ до бета-версій нових інструментів та функцій, які недоступні звичайним користувачам.

Для кращого розуміння, наскільки агентські акаунти здатні полегшити життя медіабайєра, достатньо просто уявити вебмайстра, який веде десятки кампаній на різних платформах – Google, Facebook, TikTok, In-app мережах. Кожен офер – це окремий акаунт, між якими потрібно постійно перемикатися, налаштовувати, аналізувати дані. Це не тільки зношує нерви, але й збільшує ймовірність помилок, які можуть призвести до бану. 

Агентські акаунти вирішують цю проблему, надаючи єдину платформу для управління кількома акаунтами на різних платформах.

Які платформи пропонують агентські акаунти?

Агентські рекламні акаунти Facebook - де взяти, оренда

Практично всі популярні рекламні платформи мають програми для агентств.

 • Google Ads. агентські акаунти Google Ads дозволяють управляти кількома акаунтами з одного інтерфейсу, створювати централізовані звіти та масштабувати кампанії.
 • TikTok. Агентські акаунти в TikTok дають змогу запускати рекламу на ширшу аудиторію, отримувати доступ до ексклюзивних форматів реклами та інструментів аналітики.
 • Facebook. Агентські акаунти в Facebook Ads дають перевагу в аукціоні, спрощують роботу з пікселем Facebook і надають доступ до розширених налаштувань таргетингу.
 • Native Ads мережі. Агентські акаунти в мережах нативної реклами, таких як Taboola або Outbrain, дають змогу отримати доступ до преміальних майданчиків і таргетувати аудиторію на основі інтересів.
  In-App мережі. Агентські акаунти в In-App мережах, наприклад, Unity Ads, забезпечують вищі ставки за показ реклами та доступ до користувачів з високою платоспроможністю.

Серед байєрів та фармерів є доволі популярною думка, що отримання агентського акаунту саме Google Ads є складнішим процесом. Наскільки це судження є правдивим та наскільки складною є процедура отримання акаунтом статусу агенції. Вимоги Google до потенційних агентств?

Наскільки відрізняються агентські акаунти компаній партнерів від тих, які надають агенції, які Google наводить у своєму переліку сертифікованих агенцій?

ScroogeFrog Agency - Ads Accounts Google Ads, TikTok Ads, Facebook Ads, Bing Ads

Отримання агентського статусу для акаунту є складним процесом, та вимагає великих фінансових зусиль та підписання договору з провайдером. Різниці між агентськими акаунтами немає, навіть якщо це різні партнери компанії Google.

Агентські акаунти Google Ads - де взяти, ціна, умови роботи

Як отримати агентський рекламний акаунт?

Отримати агентський акаунт самостійно – завдання не з легких. Рекламні платформи висувають жорсткі вимоги до агентств, і пройти перевірку може бути складно, особливо для початківців.

Ба більше, самостійне створення агентського рекламного акаунта на практиці може приховувати в собі безліч непередбачених складнощів для вебмайстра. Особливо якщо він заливає трафік на такі сірі вертикалі, як гемблінг, беттінг, нутра, essey та інші.

У пошуках трастових агентських акаунтів багато хто з вебмайстрів часто сподівається на можливість отримання агентського рекламного кабінету через знайомства або посередників у профільних чатах та спільнотах. Наскільки це надійний та безпечний спосіб, і чи є якісь ризики, пов’язані з цим підходом?

ScroogeFrog Agency - Ads Accounts Google Ads, TikTok Ads, Facebook Ads, Bing Ads

При пошуках довірених агентських акаунтів важливо бути обережним через можливість шахрайства. Рекомендую ретельно перевіряти потенційних партнерів, переглядаючи їх фінансові дані та відгуки спільнот, бо, наприклад нас ScroogeFrog знають вже давно і ми регулярно відвідуємо світові конфренції та мітапи, щоб про нас знали ще більше.

Враховуючи складність та фінансові аспекти, найпростіший та надійний спосіб – скористатися послугами спеціалізованих сервісів, які надають доступ до трастових агентських акаунтів.

В процессі вибору сервісу-провайдера агентських рекламних акаунтів в першу чергу варто звертати увагу на:

 • Репутацію. Вибирайте сервіси з бездоганною репутацією та позитивними відгуками від інших вебмайстрів.
 • Ціну. Вартість доступу до агентських акаунтів може відрізнятися залежно від платформи та функціоналу.
 • Підтримку. Переконайтеся, що сервіс надає якісну технічну підтримку та консультації.
 • Безпеку. Обов’язково звертайте увагу на заходи безпеки, які вживає сервіс для захисту ваших даних та коштів.

Чи потребують агентські акаунти додаткового прогріву після їх підтвердження рекламною платформою? Якщо так, то який середній бюджет для цього потрібен, і скільки часу це займає?

ScroogeFrog Agency - Ads Accounts Google Ads, TikTok Ads, Facebook Ads, Bing Ads

Прогрів акаунту рекомендується з поступовим збільшенням витрат від 1 до 15 доларів на день протягом кількох тижнів.

Агентські акаунти – це не «чарівна пігулка», і успіх залежить від багатьох факторів. Виходячи з вашого багаторічного досвіду роботи з онлайн-рекламою по всьому світу, які ключові аспекти найбільш впливають на ефективність роботи з агентськими акаунтами?

ScroogeFrog Agency - Ads Accounts Google Ads, TikTok Ads, Facebook Ads, Bing Ads

Для успішної роботи з агентськими акаунтами важливо дотримуватися правил прогріву, починати з невеликих витрат, уникаючи жорстких рекламних матеріалів та перевіряючи коректну роботу сайту, ми часто даємо рекомендації безкоштовні в нашому блозі.

Які офери можна просувати через агентські акаунти?

Максимально відбілюючи крео, прелендинги та лендинги, а також застосовуючи якісні заглушки в мобільних застосунках з агентських акаунтів досвідчені медіабайєри можуть впродовж багатьох місяців лити на сірі офери. Багато хто з інтернет-маркетологів та арбітражників використовує саме цей тип акаунтів для роботи з вертикалями гемблінгу, беттінгу, крипто, нутра, адалт та інші.

Чи є якісь обмеження щодо вертикалей оферів, які можна просувати через ваші трастові акаунти? Чи існують якісь особливі рекомендації щодо вибору оферів для максимальної ефективності?

ScroogeFrog Agency - Ads Accounts Google Ads, TikTok Ads, Facebook Ads, Bing Ads

Ми уникаємо співпраці з адалт-трафіком та сайтами, які практикують фішинг.

Практичні поради для роботи з агентськими акаунтами

В завершення наведемо кілька порад, які можуть стати у пригоді під час роботи з агентськими акаунтами:

 • Дотримуйтесь правил рекламної платформи, бо навіть агентські акаунти не захищені від бану, якщо вебмайстер грубо порушує правила.
 • Використовуйте різні формати реклами, тестуйте та знаходьте найбільш ефективні для ваших оферів.
 • Намагайтеся одразу таргетувати оголошення на релевантну аудиторію. Досвідчені медіабайєри радять не ігнорувати та використовувати розширені інструменти таргетингу, щоб показувати рекламу тільки зацікавленим користувачам.
 • Аналізуйте дані та оптимізуйте кампанії. Для 99% інтернет-маркетологів та діджитал-фахівців це правило є обов’язковим. Відстежуйте ключові показники ефективності та корегуйте кампанії, щоб збільшити конверсію та ROI.

Також наводимо ще кілька інсайтів від команди сервісу-провайдера ScroogeFrog Agency щодо специфіки роботи з трастовими агентськими рекламними акаунтами.

Які джерела трафіку ви вважаєте найперспективнішими для роботи з агентськими трастовими акаунтами у 2024 році? Спостерігаєте масштабні зміни в порівнянні з попередніми роками, і як ви адаптуєте свій сервіс до цих змін?

ScroogeFrog Agency - Ads Accounts Google Ads, TikTok Ads, Facebook Ads, Bing Ads

Основним джерелом трафіку для агентських акаунтів залишається Google Ads, FaceBook (Meta Ads), Bing, Bigo. Ми спостерігаємо значні зміни порівняно з попередніми роками та постійно адаптуємо наш сервіс до цих змін. Наша команда активно слідкує за новими тенденціями та інноваціями у галузі, а також здійснює постійний зворотній зв’язок з клієнтами, щоб забезпечити, що ми відповідаємо на їхні потреби та очікування. Ми також гнучко реагуємо на будь-які зміни в ринкових умовах та вимогах, швидко впроваджуючи необхідні корективи в наші послуги та стратегії.

Як сервіс-провайдер агентських акаунтів пояснює сапорту рекламної платформи порушення її правил стороннім вебмайстром або медіабаїнговою командою, щоб повернути залишок рекламного бюджету? Особливо, коли таке явище має масовий характер?

ScroogeFrog Agency - Ads Accounts Google Ads, TikTok Ads, Facebook Ads, Bing Ads

Зазвичай постачальник послуг подає апеляцію до рекламної платформи з доказами, що певні дії, які рекламна платформа вважає порушенням рекламних правил, можна розглядати як непорозуміння, яке буде виправлено в наступних рекламних кампаніях. Заздалегідь, навіть якщо порушення рекламних правил має масовий характер, обробка апеляції все ж таки має індивідуальний характер і залежить від кожного випадку окремо. Іноді стаються випадки, коли апеляція не приймається, а рішення рекламної платформи щодо блокування бюджету залишається в силі. Проте клієнтам нашого агентства немає за що турбуватися, адже всі ризики бере на себе компанія. А клієнти отримують повернення бюджету у будь-якому випадку.

Висновок

Трастові агентські акаунти — це потужний інструмент один з ключових витратних матеріалів сучасних медіабайерів, який здатен значно спростити запуск та управління рекламою в Google Ads, TikTok, мережах нативної реклами та інших популярних платних джерелах трафіку. Впровадивши їх у свій робочий процес, вебмайстер має значно більше шансів вивести ефективність своїх РК на новий рівень, домагаючись максимальної віддачі від інвестицій. 

Агентські акаунти допоможуть вирішити проблеми з оплатою, підвищать ваш траст в очах рекламних платформ, забезпечать пріоритетну модерацію. Ще одним приємним бонусом стане зручна робота з даними. Використання таких трастових акаунтів дозволяє заощадити час, зменшити ризики бану та отримати перевагу над конкурентами. Але важливо пам’ятати, що успіх залежить не тільки від інструментів, але і від знань, навичок та працьовитості.

Для тих читачів, які давно шукають дійсно якісні трастові акаунти для роботи з рекламними кампаніями в популярних джерелах залишаємо контакт Павла, який є менеджером ScroogeFrog Agency:  @Pavel_traffic_CPC.

Читайте українське та підписуйтесь на Спадок.медіа в TelegramInstagram та LinkedIn.

Коментар

0

  На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш