0%

Прогрес

Арбітражні iOS-застосунки без редиректів — міф чи реальність

09.04.2024

355
0

Арбітражні iOS-застосунки без редиректів — міф чи реальність

У зв’язку з останніми змінами в політиці Google щодо Android-застосунків, кількість банів арбітражних аппок стала збільшуватися. Модерація з боку магазину застосунків стала суворішою, а всі облікові записи розробників, створені після 13 листопада 2023 року, та додані ними застосунки тестуються 20 користувачами впродовж двох тижнів, аби розробник мав можливість подати заявку на публікацію застосунку для широкого загалу. Головні цілі такої політики передбачають зменшення кількості сірих застосунків і підвищення порогу входу.

Деякі команди та соло-байєри вже поступово адаптуються до нових умов. Хтось починає лини на посилання, хтось — лише на PWA, а треті розуміють, що ще більш платоспроможна аудиторія користується технікою Apple та шукають iOS-застосунки.

Крім того, що через високу вартість розробки аппок для iOS, вебам доводиться витрачати більше коштів, знайти якісний продукт доволі складно. Ба більше, через редиректи у роботі з такими застосунками губиться чимала доля трафіку.

Але розробникам української команди WWApps вдалося реалізувати iOS-застосунки, які не потребують редиректів та підключаються у кілька кліків.

Сo-owner, CTO WWApps, Денис відповів на кілька нагальних питань, як про розробку, так і актуальність роботи з iOS-застосунками.

Як виникла ідея організувати власну розробку якісних iOS застосунків?

Ми 1,5 року йшли шляхом розробників Android додатків, та стали лідерами ринку. До того ж всередині маємо якісний баїнг, який формує технічні запити. Тому в середині літа 2023 року компанія дійшла до думки, що важливо мати диверсифікацію, щоб не залежати лише від одного джерела. 

Вже восени це виявилося повною правдою — під час тотального шторму. І тоді внутрішній баїнг мав можливість працювати з iOS-застосунками й не бути прив’язаним лише до Android. 

До речі, для перенавчання баїнгу теж знадобився час, проте, цей час знадобився не тільки, щоб освоїти iOS, а ще й PWA і залив через лінку. 

Власне, розробка iOS-застосунків — це ні що інше, як диверсифікація і хороша альтернатива Android-застосункам з якіснішим трафіком.

Враховуючи постійні зміни та шторми сторів й джерел трафіка, наскільки добре в’яжуться ваші iOS застосунки до рекламних кабінетів сьогодні?

За тенденцією сьогоднення — набагато більше трафіку заливають за технологією web2up, або, так званий, Javelink у нас. Оскільки на один застосунок можна заливати з нескінченної кількості рекламних кабінетів, з нескінченною кількістю пікселів і не платити при цьому за оренду геолокації, а оплачувати всього лише по інсталах. 

Наша технологія web2up працює, і на сьогодні є кращою на ринку. Не з чуток нам відомо, що наше технічне рішення — найкраще наразі. 

Важливо розуміти, що ми даємо можливість обрати з 2-3 потоків той, що буде для вас релевантнішим. 

Більшість клієнтів віддають перевагу web2up і я теж повністю солідарний з цією думкою. Щоб протестувати зв’язку, не потрібно витрачати гроші на оренду геолокації, чекати на час підв’язки, розшарки або на якісь інші елементи. 

Зайшовши у кабінет, у три кліки клієнт налаштовує собі посилання для iOS-застосунку, і погнали.

Чи можуть веби з вашими застосунками розраховувати на залив за звичною схемою клік-інстал-рега-деп без редиректів та розтягнутим флоу? 

Більшість застосунків під час заливання не на лінку, а саме на застосунки підтримують усі події.

Якщо ми говоримо про лінку, то вже вийшов перший застосунок на лінці, який працює без редиректів — на базі api-запитів, що підвищує дохідність трафіку більше, ніж на 10%. 

Це працює дуже просто: коли користувач клікає на рекламу в умовному фейсбуці, він проходить спочатку клоаку, з клоаки потрапляє на сервіс розподілу трафіку — це джавалінк-контроль-панель, з якої вирушає одразу в App Store. 

Коли вже застосунок відкривається, зазвичай у всіх селерів оренди відбувається така історія: користувача ця дія відправляє в tracker, потім на клоаку, потім у tracker, потім ще кудись. Починається довгий ланцюжок редиректів. 

Ми це все винесли в один API-запит, який дає змогу одразу отримати посилання на TDS клієнта. Таким чином, редиректів у застосунку немає. Швидкість роботи збільшилася втричі порівняно з минулими застосунками з погляду на час завантаження. 

Якщо не вдаватись в подробиці, яким чином вдалося досягнути такого результату? Це якась шпаринка в екосистемі Apple чи FB?

Технологія і реалізація web2up – це просто погляд в сучасне ІТ, яке говорить про те, що редиректи для виконання тих завдань, які зараз лежать на додатках, не найкраще рішення, не найнадійніше і не найшвидше. 

Ми намагаємося рухатися в ногу з технологіями, десь, мені здається, навіть сфера арбітражу відстає, і 100% ринку завжди є куди рости, але в конкретному контексті я можу сказати твердо, що це рішення справді краще і це не шпаринка в екосистемі, це абсолютно дозволена легалізована інформація, яку ми можемо збирати про користувача.

Питання вже не в тому, як її збирати, а питання — як її обробляти. Ось це ми вже залишимо за дужками.

Якщо ми правильно зрозуміли, то сторінка завантаження та встановлення додатка відкривається одразу в додатку Facebook?

Якщо ми говоримо про API-додатки, то основна фішка лежить не за межами застосунку, а вже всередині застосунків. За межами застосунку дійсно відкривається спочатку клоака, потім сервіс, потім App Store. Цей процес тепер займає дуже мало часу, близько однієї секунди. Основна перемога не тут, па всередині застосунку, коли вже довантажується офер. 

Найчастіше користувачі бачать білі екрани, чекають 15 секунд, і за цей період відвалюються. Через кількість редиректів користувачі губляться на тому чи іншому редиректі. 

У нашому випадку цього всього немає, швидкість завантаження вища, і, власне, і втрат набагато менше, наближаємося до нуля.

Під кожне джерело є свої вимоги до мобільних додатків. Чи продуманий цей момент у ваших застосунках?

На органіку можна заливати з будь-якого джерела. Питання в тому, що не в кожне джерело полетять події. 

Якщо говорити про оптимізацію web2up, нині це повністю реалізовано для Facebook, Instagram, і рухаємося в бік того, щоб додати Google і TikTok. Тому що розуміємо, що гіпотетично це може бути цікаво, але потребує тестів. 

Чи вже є якісь дані тестів щодо строків життя таких застосунків, аби веби могли знати, впродовж якого строку вони можуть розраховувати на дольоти?

Застосунки iOS живуть аж до півроку. Тому на дольоти можна розраховувати сміливо.

Якщо застосунок не влаштовує веба або був забанений не за його вини, як швидко він може отримати заміну і чи може взагалі?

Якщо застосунок баниться на живому трафіку, його в момент — через інтерфейс управління за один клік можна перевести на інший застосунок. Трафік стопати не доводиться. 

Власне така ж історія про спліт тест — з одного рекламного кабінету, з одного рекламного оголошення, можна запустити трафік одночасно на кілька додатків, провести спліт-тест і отримати результат. 

Наскільки швидко виходить заміна, все залежить від тематики, і дуже часто, коли в боті вже є застосунок однієї й тієї самої тематики, представлений кілька разів, а буває таке, що потрібно почекати на появу тієї самої тематики кілька тижнів.

Як отримати застосунок від вашої команди та які умови ви пропонуєте? Чи є можливість індивідуальної розробки таких застосунків?

На iOS додатках на сьогодні немає практики видачі мобільних додатків приватно або розробки на замовлення. Всі додатки можна побачити в нашому боті та інтерфейсі. Індивідуальної розробки поки що немає.

Щоб отримати застосунок — треба написати в наш відділ продажів в Telegram @wwapps_rent,  або у відділ підтримки, що хочете заливатися на iOS. 

Далі вас проведуть повністю за руку — від самого початку до кінця інтеграції. І після цього вас також не залишать і будуть підтримувати під час усього часу роботи, оскільки не тільки технології, а й підтримка з нашого боку — це наш товарний знак. Це те, чим ми пишаємося, це те, що ми любимо, оскільки любимо кожного клієнта.

Висновок

Застосунки під iOS та Android, мають безліч чинників, які можуть впливати на успішність рекламних кампаній. І хоча розробка застосунку для Android є дешевшою, його публікація в Google Play через посилення модерації тепер займає щонайменше 2-2,5 тижні. Ба більше, такі застосунки на відміну від аппок на iOS, живуть значно менше. Та й оскаржити бан застосунку в Google Play стало значно важче, ніж раніше. Лити iOS стає одним з найвигідніших варіантів, тому, що такі застосунки можуть не блокуватися до півроку,  а аудиторія більш платоспроможна. Тим паче відсутність редиректів допоможе не втрачати чималу частину цільового трафіку.

Аби спробувати роботу з такими застосунками, пишіть 👉 https://t.me/wwapps_rent.

Читайте українське та підписуйтесь на Спадок.медіа в TelegramInstagram та LinkedIn.

Коментар

0

    На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш