0%

Прогрес

15.10.2022

2362
0

Аірдроп криптовалюти: Як заробити на безкоштовній роздачі крипти

Ейрдроп (airdrop) криптовалюти – це роздача токенів або крипто-монет безкоштовно. Здавалося б, тут має бути каверза. Проте деяким компаніям вигідно роздавати їх. Тож варто розібратися, як це працює і чи можна отримати з цього прибуток.

Що таке ейрдроп криптовалюти?

Ейрдроп криптовалюти – маркетингова стратегія, за якої компанія чи спільнота відправляють монети або токени на ваш гаманець. Невелика сума надходить на гаманці активних членів блокчейн-спільноти безкоштовно або за виконання простої дії (наприклад, share запису з блогу компанії у своєму твіттері).
Головна мета компанії – підвищити свою впізнаваність серед цільової аудиторії, а також покращити циркуляцію нових токенів/монет. Плюс, так організація не лише привертає увагу до себе та монети, а й заохочує членів спільноти, які підтримали проєкт.
Такий принцип дещо нагадує промокоди на знижку, купони та інші акції. Це просто, швидко та дешево.
Щоб взяти участь в акції, як правило, необхідно підписатися на профіль компанії в соцмережах, стати учасником розіграшу, зробити репост або створити власний пост з конкретним хештегом.

Як відбуваються роздачі та як стати учасником

Ейрдроп криптовалюти Як заробити на безкоштовній роздачі криптиКриптовалюта приходить на гаманець учасника автоматично. Вона розподіляється за всіма обліковими записами, які брали участь у роздачі.
Щоб стати учасником зазвичай потрібно:
Текст

1

Зареєструватись на майданчику компанії. Зазвичай для цього потрібно вказати електронну адресу або просканувати QR-код. Або достатньо вже мати профіль у грі чи іншому проєкті, який проводить акцію.

2

Виконати додаткові умови. Їх може й не бути. Однак іноді компанії просять зробити репост публікації в соцмережах або особисто опублікувати запис із хештегом акції/проєкт. Коли користувач виконає всі умови, монети відправляються на гаманець автоматично або надходять після завершення акції.

Оскільки крипта за фактом не регулюється державою чи якоюсь центральною великою організацією, кошти на гаманцях перебувають в особливій небезпеці. Якщо ви їх втратили, повернути гроші та покарати шахраїв не вдасться. Однак це зовсім не означає, що треба відмовитись від участі в ейрдропах. Головне – вчасно увімкнути мозок і не довіряти першому ж проєкт, що попався на очі.

Підвищують впізнаваність компанії чи проєкту.

Роблять криптовалюту більш популярною, покращують її обіг та вартість.

Допомагають залучити нових користувачів до проєкту.

Допомагають завоювати лояльність та довіру вже наявних користувачів (старожилів проєкту).

І все це – при зовсім невеликих вкладеннях з боку компанії.

Типи ейрдропів

Є безліч різновидів ейрдропів, але основних три:

Стандартні. У цьому випадку від користувача просто потрібно висловити свою зацікавленість у отриманні монети/токена на свій гаманець. Взяти участь може будь-хто. Людина повинна просто надати дійсну адресу криптогаманця. Однак частіше знадобиться ще одна додаткова дія у вигляді репоста або чогось подібного. Стандартні ейрдропи нерідко мають обмежену кількість токенів для розподілу. Тому зазвичай такі акції тривають недовго.

Ексклюзивні. Ейрдропи для певного кола людей, які якось відзначились у проєкті. Наприклад, підтримали його спочатку становлення. Або брали активну участь у його розвитку. Або є першими фоловерами. Також це можуть бути працівники компанії.

Для власників. Кошти надходять користувачам, які вже мають на гаманці певну кількість конкретних токенів/монет. Іноді сума має бути конкретною. Зазвичай кошти зараховуються автоматично. Оскільки гаманці та інформація про блокчейн є частиною публічно розподіленого реєстру, всі користувачі блокчейну абсолютно прозорі. Отже, система сама визначає, кому нарахувати монети.

Як правило, в останніх двох випадках людині навіть не потрібно робити нічого. Безкоштовні криптомонети просто надійдуть до гаманця самостійно.

Де шукати такі проєкти

Є спеціальні майданчики-агрегатори, які публікують майбутні ейрдроп-акції. Найбільш відомі та популярні – Airdrops.io, ICOmarks.com, AirdropKing.io та AlertAirdop.Ейрдроп криптовалюти Як заробити на безкоштовній роздачі криптиТакож є кілька профілів у Twitter на тему: Airdrop – Free Crypto (For All), Airdrop Inspector, DeFi Airdrops, AirdropDetective.

Ейрдроп криптовалюти Як заробити на безкоштовній роздачі крипти

Чи можна на цьому заробити?

Можна. Однак з огляду на те, що для цього потрібно докласти не надто багато зусиль. Наприклад, коли вам лише потрібно зробити репост, опублікувати запис з хештегом і т. д. Можна сказати, що ви отримуєте токени майже задарма.
Отримавши кошти, потім їх можна буде на них додатково заробити. Наприклад:

Продати комусь іншому. Однак це можливе лише після того, як проєкт вийде на біржу.

Дочекатися, доки активи зростуть у вартості. І продати вищу ціну.

Використати для придбання інших активів. Наприклад, об'єкти у грі, якщо це ігровий проєкт. Або можна придбати на них NFT.

Незалежно від ситуації, ви будете у плюсі. Однак не факт, що прибуток буде великим. Багато залежить від того, чи вистрілить проєкт або валюта.

Обережно, шахрайство: Як не натрапити на скамерів

Як і у всіх популярних фінансових нішах, тут часто орудують шахраї. Тому проєкт та роздачі треба підбирати ретельно. Ось коли варто бути пильним:

Підозріла активність від фейкового проєкту. Підроблений проєкт чи компанія може запропонувати крипту в обмін на інформацію. Так, шахраї можуть збирати імена користувачів або коди доступу до криптогаманця. Після цього профілі користувачів зламують та забирають собі всі кошти. Якщо у вас просять персональні дані, якщо розмір винагороди надто великий або пропозиція надто чудова, щоб бути правдою - з великою ймовірністю це нечисті на руку чмоні.

Хибні обіцянки. В цьому випадку вас можуть попросити вкластися в нову супервалюту, яка точно вистрілить. Або пообіцяють обов'язкові виплати. Зазвичай так роблять лише шахраї. У принципі, практично завжди згадка про гарантовані виплати – підозрілий сигнал.

Вимога спочатку переказати кошти. Якщо вам кажуть, що монети надійдуть до гаманця виключно після того, як ви перерахуєте реальні гроші – це шахрайство. Ейрдропи робляться безкоштовно. Завжди.

Хибні перевірки. Криптогаманці мають додатковий захист у вигляді пароля та кодової фрази. Скамери можуть назватися співробітниками технічної підтримки та попросити вас назвати секретну фразу-ключ. Цього робити не можна. Пароль та кодова фраза від гаманця мають бути відомі тільки вам і нікому більше. Якщо виявите підозрілі прохання та активності з боку третіх осіб – зверніться безпосередньо до представників компанії.

Коментар

0

    На цій сторінці немає коментарів.

Скажи, що думаєш